Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy erhetnem el, hogy rajojjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erhetnem el, hogy rajojjon, hogy sokmindent vesztett?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen elmondtam egy fiunak, hogy tetszik nekem. Ez lassan 4 honapja tortent. A valasza, mikor elmondtam neki, hogy mit erzek annyi volt, hogy ok. Kerdeztem, hogy ennyi, amire azt mondta, hogy igen, ennyi.

Mindenhonnan kitoroltem, minden kapcsolatot megszuntettem vele. Mit tehetnek annak erdekeben, hogy rajojjon, hogy mit veszitett? Soh nem volt meg neki senkije,kozeledett hozzam, erre mikor en elmondom neki, hogy tetszik nem mond szinte semmit.


2011. márc. 27. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Te most féltékennyé akarod tenni? Vagy meg szeretnéd hódítani?
2011. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg szeretnem hoditani!
2011. márc. 27. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En 18, a srac 19.

De van ennek valami jelentosege?

2011. márc. 27. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél rámenősebb. Újra vedd föl ahonnan kitörölted és mond megint el, hogy még mindig tetszik. A fiúk gyávábbak, mint gondolnád. Sok sikert!
2011. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha összefuttok, legyél nagyon szexi: ruhád, hajad, kisugárzásod. És kezdj el kellemesen társalogni egy másik sráccal, de néha nézz rá.

Egyébként lehet hogy megijedt attól, hogy egyből szerelmet vallottál neki, és azért nem lépett semmit. Nem kell egyből kitárulkozni senkinek. A kapcsolatok elejében pont az az izgalmas, hogy nem ismered a másikat, nem tudod mikor mit érez...

21L

2011. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeritnem ezt elrontottad, tudod, nem kellett volna kitörölnöd sehonnan, és semmilyen kapcsolatot sem kellett volna megszüntetned vele.

Ennyire ne legyél büszke, én is voltam hasonló, sőt talán rosszab helyzetben, de azután is elbeszélgettem a sráccal, aztán bánhatja, hogy nem kellettem neki, hogy még meg sem akart ismerni, én már ugyan nem bánom, de szerintem ne fuss utána, majd jön egy jobb, hidd el.

20/L

2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!