Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már szinte beteges! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szinte beteges! Nem tudom abbahagyni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottunk az ex barátnőmmel. Mindenekelőtt leszegezném hogy már semmit nem érzek iránta a legcsekélyebb mértékben sem. A gond a következő: tudom a jelszavát mindenhova...Napi rendszerességgel (szóval napi több órát) követem, hogy facebook-on chatel. Már 8 hónapja ez megy. És nem tudom abbahagyni. Egyszerűen már betegesnek tartom, 100x eldöntöttem hogy nem csinálom tovább de képtelen vagyok rá. Állandóan ha meglátom hogy fent van facebook-on, bejelentkezek én is a profiljával, és nézem hogy kivel mit chatel. A legdurvább, hogy azóta van másik barátja és látom ahogy beszélik hogy milyen jót szexeltek előző nap stb stb. És tényleg nem érdekel a csaj, mert ilyenkor nem vagyok féltékeny meg semmi...Sőt mivel látom hogy különböző emberekkel mit beszél, miket mond nekik, rájöttem egy csomó dologra az exemmel kapcsolatban (többek között hogy mekkora hazug, megcsalja a barátját, stb stb), szóval ezek miatt már negatív dolgokat is érzek a lánnyal kapcsolatban, meg szegény fiút sajnálom. A lényeg, hogy nem tudom abbahagyni ezt a rossz szokást, egyszerűen a kíváncsiság hajt, vagy nem tudom...
2011. márc. 27. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem normális. Ez már ilyen kukkolós dolog. Szokjál le róla.
2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az exedet, hogy változtassa meg a jelszavait. Őszintén szólva, ha ilyen hülye ő is, hogy elmondta a jelszavait, és szakítás után nem változtatta meg, te meg ezt ki is használod, mindketten megérdemlitek ...
2011. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azon túl, hogy beteges, ez még bűncselekmény is.


Képzeld csak el, csöngetnek, anyukád kimegy, kinyitja az ajtót, rendőrök: asszonyom, X. Y. - t keressük, ez a lakcíme. Szeretnénk elbeszélgetni vele.

2011. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem csak érzel még valamit a volt barátnőd iránt.Másképp nem csinálnád ezt.Magadba tisztázd az érzéseidet és vágd el azokat a szálakat, amik hozzá kötnek.Ha tovább folytatód nem csak neked lesz rossz, de neki is, mivel már negatív érzéseid is vannak vele kapcsolatba.Ez lehet, hogy későbbiekbe átalakulna gyűlöletbe.
2011. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresd fel valami ürüggyel, és emlékeztesd, hogy tudod az összes jelszavát. Sztem venni fogja a lapot. És onnantól kész, meg van oldva, ha a segged a földhöz vered, akkor is. :D
2011. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!