Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek beteges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek beteges? Szerelmes vagyok? Mi van velem? Szerintetek lesz ebből még valami? (19vok) Nagyon nagyon bonyolult a helyzetem leírom lenntebb:

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. 19 éves vagyok, átlag srác, nem vagyok kigyúrt állat, se ilyen széparcú 'alfahím' aki p*csaszájjal pózol a képeken, nem vagyok ilyen kis partyboy:D nem vagyok tele pénzzel...:D Szóval értitek nem az a típusú srác vagyok akivel modell alkatú csajok szeretnének összejönni. Kb 1 évvel ezelőtt remek dolog történt velem, visszaérkeztünk osztálykirándulásról a koliba, és azzal fogadott egy elsős srác hogy az egyik osztálytársának bejövök. Kérdeztem hogy kinek és jött a válasz. Annak a csajnak aki a legjobb nő az egész suliba, szép fekete hajú, nagyon szép arcú, és nagyon szép alkatú. Tavaly került a mi sulinkba elsősként kezdett de már kb 16 éves volt. El sem hittem, aztán felmentem msnre, és láttam hogy felvett. Visszaigazoltam neki, és beszélgettünk, hát az nap este én voltam a világ legboldogabb embere, már korábban is halottam rólla hogy tetszek neki, de egyáltalán nem hittem el. Hogy miért?A tapasztalataim alapján az ilyen csajok akkor állnak szóba veled ha f@sza autód van, apádék pénzelnek, vagy épp már-már nőies arcod van, mert szedett a szemöldököd és adsz a divatra stb... Szóval én egyik sem vagyok, pont az hogy történt már olyan hogy egy ilyen kaliberű csaj oltogatott minden ok nélkül, vagyis már megszoktam hogy az ilyen csajok elérhetetlenek az átlag hozzám hasonló srácnoknak, esetleg ha hozzánk szólnak akkor nagyon lekezelőek és nagyképűek. Ezért nagyon nem hittem el, hogy bejövök ennek a lánynak, de aztán rájöttem hogy mégiscsak igaz én kellek neki:) Ez volt kb tavaly áprilisban, suliba soha nem beszéltünk csak msnen. Aztán tudtam hogy taliznom kell vele mert már nagyon itt az ideje, kihívtam és kb fél hétkor találkoztunk és este fél kilencig eggyütt lógtunk. Nehézkesen ment a beszélgetés szinte egyáltalán nem tudtam feloldódni a társaságban. Megintcsak suliba nem beszéltünk, tudtam hogy nem fogok tudni feloldódni amikor vele vagyok szóval kerültem, eltelt kb 1 hónap, rámírt msnen és addig beszélgettütnk hogy kihúzta belőlem hogy elmenjek vele és beüljünk valahova. Taliztunk beültönk egy jó kis helyre, ő megivott egy csomó drága piát, én ink olcsó sört toltam:D aztán elköszönt lelépett, én kapcsoltam kb 10 perc múlva hogy haza kéne kisérni, gyorsan felhívtam hogy hol tart, utána mentem, aztán részegen megkérdeztem tőlle hogy lesz e még ebből valami? Ő nem válaszolt csak belém karolt és megcsókólt. Visszamentem a koliba meséltem a spanoknak mi volt, el sem hitték hogy azzal a csajjal töltöttem a délutánomat és még csók is volt:D A csók után kerültem mert már józanon felhívtam azzal a céllal hogy tök jól éreztem veled magam de abból az lett hogy kb 1 perc alatt úgy beégtem mert alig tudtam vele beszélgetni annyira izgultam. Aztán megint eltelt kb 1 hónap, én beszéltem vele msnen hogy inkább talizzunk személyesen mert beszélni akarok vele hogy ez nem mehet így tovább. Azon töprengtem mit csináljak hogy majd feltudjak oldódni a társaságában és normálisan megtudjam vele beszélni a dolgokat. Jött az ötlet:spanom épp tekert egy cigit, azt mondja szívjuk el ketten és nagyon jól fogsz szerepelni a csajod előtt, tutira nem fogsz görcsölni. Elszívtuk én meg akkor toltam kb harmadjára ilyet, szóval úgy beálltam hogy nem létezik. Fel kellett hívnom hogy nem tudunk találkozni mert beteg vagyok. Szerintem levágta a dolgot, a lényeg hogy amikor legközelebb beszéltem vele (msnen) már eléggé bunkó volt. Aztán telt az idő évzáró is meg volt, jött a nyári szünet. Kb 2 és fél hónap alatt (április,május, június eleje) nem jutottam vele szinte semmire, a legtöbb volt hogy egy párszor beégtem előtte a folytonos zavartságom miatt, (nagyon ideges és izgulós vagyok) és hogy megcsókolt. A nyári szünet kezdetén arra gondoltam hogy ennyi volt, vége! amikor legközelebb 1 ilyen kaliberű csajnak tetszeni fogok évek múlnak el. De nem! Ő folyton rámírt msnen, én hanyagoltam, áthívott 2szer is, mert voltak ilyen nyári rendezvények ott ahol ő él (én vidéki vagyok és oda járok suliba ahol ő lakik) de egyszer sem mentem el. Egyrészt pénzem sem úgy volt, másrészt ha előtte nem tudok feloldódni akkor mi lett volna ha a baráti körében kell lennem az elitp*csák közt :'D aztán kb július vége felé leoltott hogy akarok e még tőlle valamit? én pedig csak össze vissza tereltem, kb 1 héttel késöbb ráírtam és bemásoltam egy előre megírt szöveget msnre:D ebben leírtam hogy mekkore balfék voltam eddig stb, de szereteném ha adna egy esélyt... Ő azt válaszolta gondolkoznia kell. 2 nap múlva msnen megkérdzetem mire jutott kettőnk ügyében? Na itt villámcsapás ért, ugyanis az volt a válasz hogy ne haragudj de most jó nekem egyedül, de egyébként gondolkozni fogok rajta, talán majd... Kiderült hogy nem tarthat örökké az hogy ő ír rám, ő keres engem, egyszóval vége lett annak hogy ő irányított, egyszerűen betelt a pohár eleget várt rám (végülis tököltem vagy 4 hónapig vele :| ). A nyári szünetben ha msnen voltam szinte mindig ráírtam, ha ott jártam ahol ő lakik próbáltam arra felé mozogni ahol tudom hogy sokat van, hátha összefutunk. Sajnos amikor utoljára láttam tavaly szeptember volt és bejött a suliba hozzánk hogy kiíratkozzon (megint másik suliba ment:'D )én ráköszöntem de megbicsaklott a hangom, mert ideges lettem zavarba jöttem hogy végre megint láttam, ő csak mosolyogott és ellőtt egy olyat hogy Háj! Szeptemberben összejött a volt pasijával aki a csajok szerint nagyon szép arcú, de szerintem eléggé lányos, és nagyon népszerű ott ahol ő él :D Azóta már msnen sem ír vissza, csak ritkán, amikor beszélünk az kb 1 óra vagy fél óra, de én kérdezek ő meg ilyen egyszavas válaszokat vagy szmájlikat ír.

De nekem még mindig ő kell! Most érzem mekkora balfék voltam, hogy egy ilyen lányt kihagytam. Ha annak idején nem görcsölök, és máshogy állok a dolgokhoz lehet még most is eggyütt lennénk. Elalvás előtt az ő arcát látom magam előtt ha becsukom a szemem. Ha van egy kis szabad időm és facebookon vagyok nézem a képeit és csak mélázok rajtuk. Ábrándozgatok milyen jó lenne vele megint. Gondolkozom a jővőn amiben ő is szerepel:)

Azóta nem is volt barátnőm hogy vele foglalkoztam. Szerintetek ebből lehet még valami? Egyáltalán mi tetszett meg neki rajtam? Mikor én ellentéte vagyok az ő mostani pasijának, vagy azoknak a srácoknak akikkel eddig volt. Kérdeztem tőlle de nem válaszolt. Jó lenne ha tudnám akkor kiélezném azt a tulajdonságomat hátha megint megtetszenék neki :) De szeritnem sjanos ez már lehetetlen:( ráadásul már 19 éves vagyok de komolyabb hónapikig vagy évekig tartó kapcsolatom még nem volt... Ha ez a lány összejött volna szerintem még most is eggyütt lennénk.De egyszerűen megtudnék zavarodni hogy annak idjeén ekkora pancser voltam, ráadásul ennek már 1 éve, és még mindig ezen kattogok... De ha beszélek vele akkor full közömbös és szinte bunkó... Ráadásul idén érettségizem de folyton rajta jár az eszem! Pedig nem akarom elb*szni az érettségim azzal hoyg nem készülök rá.. Segítsetek légyszi, írjatok véleményt! Tudom hogy lúzerságnak tünik hogy itt írom, de talán jobb lenne ha végre teljesen idegenek is válaszolnának és persze a barátaim már régen azt hiszik hogy túl vagyok rajta ezer éve szóval tőlük nem tudok tanácsot kérni, de amúgy is mit tanácsolhatnának?

19/F


2011. márc. 27. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szted van olyan hülye aki végig olvassa ezt?
2011. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Tudod hogy hol lakik?

Ha tudod menj oda es mondd neki h meg mindig szeretnel vmit tole.

2011. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kingaa1 ***** válasza:

Először is gratulálok, nem kis munka egy ilyent összehozni.

Másodszr, amig nem győzöd le a szorongást, addig ilyen tapasztalataid lesznek. Harmadszor... hat ezt elb@xtad, nem kicsit, nagyon,

Negyedszer, azért rendes srácnak tűnsz!

2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így ahogy van küld el a lánynak.
2011. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Jössz egy sörrel amiért végigolvastam.


2. Szomorú történet, mert talán lehetett volna happy end. Most már a lány elkönyvelt nyominak, a jó csajok nem arról híresek, hogy sokat várnak valakire, pláne ha ennyit tétovázik.


Talán később visszatérhetsz rá, amikor már van tapasztalatod és tutira nem égsz be. De ahhoz, más lányokkal kell ismerkedned, talán közben találsz valakit aki el is felejteti veled.


26/F

2011. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bogaro ***** válasza:
100%
Én is végigolvastam. Nagyon sokat várt rád, azt lássuk be. Aztán valszeg f@szhiányból jött össze újra a volt pasijával. Fel a fejjel, rendes srác vagy te, ezek alapján az jött le. Találsz rendes csajt :)
2011. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Nem tudom, az a baj hogy nehéz más csajt találni, mert aki így néz ki mint ő és tényleg ilyen fullos az lássuk be, nagyképű beképzelt pénzéhes p*csa :/ De amúgy meg nem is akarok mást, nekem ő kell:D Régen pl oda voltam a szőke hajú csajokért.Mióta foglalkoztam ezzel a lánnyal azóta csak fekete hajú csajokat méregetek, szőkéket nagyon nem is hesszelek. Sőt ha egy csaj úgy sminkel mint ez a lány vagy hasonlít rá akkor már meg tudnék veszni. Ha más lánnyal foglalkoznék fontos lenne hogy hasonlítson erre a lányra legalább külsőre, de nekem nem kell más csaj nekem ő kell:D csak ehhez az kell hogy leküzdjem a szorongásomat, és hogy újra szóba álljon velem ez a lány és valahogy betudjam fűzni. Egyébként igazatok van tényleg nagyon sokat várt rám...ÁÁ nekem kell egy időgép:D nem tudom jobb ötletem nincs...sőőt poénkodok itt mikor megtudnék veszni most hogy belementünk ebbe a témába
2011. márc. 27. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg rendes srácnak tűnsz. És neked is a "fullos elitp*csák" kellenek, hogy a Te szavaiddal éljek. :S
2011. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. én is voltam olyan hüle hogy végig olvastam

2. szóval nem csak nekem van ilyenem.. XD

3. felejtsd el


Ha már elbactuk, legalább legyen annyi vér a pucánkban, hogy nem sírunk utánuk, és ne nézegesd a fasbúkon sem.

Ennyi.


Mondjuk te jobban elbactad mint én, nekem nem volt ennyi lehetőségem.

2011. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!