Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tgyás-ról és a gyed-ről ha...

A tgyás-ról és a gyed-ről ha kérdésem van, akkor egy könyvelő fel tud világosítani? Kicsit bonyolult a helyzetem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel tud világosítani, csak nem biztos, hogy a frankót mondja. Sajnos itt rengeteg ilyenbe belefutunk, "de a könyvelő azt mondta....".

A tutit az oep tudja megmondani - bár ha a kérdés kombinálódik esetleg egy munkanélküli helyzettel, ők sem mindig.

2011. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre elvileg nem a könyvelő tudja a választ, hanem egy bérszámfejtő. Az ő munkakörébe tatrtozik, nem a könyvelőé.

A könyvelő tudhatja, a bérszámfejtőnek tudnia kell.

2011. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.

Bérszámfejtőt kérdezz, mert a könyvelők rengeteg butaságot hordtak össze eddigi tapasztalataim alapján. (tisztelet a kivételnek)


Mi a gond? Esetleg tudok segíteni:)

2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az oep sem segít :( sajnos tapasztalatból mondom, én már 2 emilt írtam neki, mindkettőt megválaszolták ugyan, csak éppen nem a kérdéseimre válaszoltak :(
2011. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hívd:06-1-288-5100

csődeljárásban a cégem.....segítettek!kijátszottam őket és kapok gyedet

2011. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: csak maga a csődeljárás nem kizáró ok a gyednél. Főleg, mert a csődeljárás alatt a cég él, tehát a munkaviszonyod is megvan.

Ha megszűnt volna a cég, akkor is lett volna lehetőséged a gyedre.

2011. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kaptam volna mivel 2.babám várom novemberre így már gyedet nem kaphattam volna.de kértem hogy visszamenjek gyes lejárta előtt dolgozni egy másik üzletébe ahol most dolgozhatok amig bírok(50km.re van) aztán ha lejár a gyes táppénz.és így jár a gyed
2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!