Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt a fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt a fájdalmat ki űzni belőlem? Pár tanács kellene de nagyon mert bonyolult a helyzetem.

Figyelt kérdés
VAn egy párkapcsolatom már 4 éve,szakitottunk is egy kis időre addig nekem volt egy szexkapcsolatom,ahogy kibékültünk a volt párommal felhagytam a szexkapcsolattal.Minden rendben ment egy kis ideig,most meg kaparom a falat olyan hiányt,ürességet érzek és szerelmet ami fáj csak nem a jelenlegi párom után,hanem akivel szexeltem.Nem tudom mit tegyek mert szeretem a párom és fontos is nekem nem akarom elhagyni!De nagyon rosszul érzem magam.El akarom felejteni a volt "szeretőm" de nem tudom hogyan.Segítenétek egy pár tanáccsal?
2011. febr. 21. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ne gondolj rá..


de nem értem, ha kis időről volt szó miért kellett egy szexkapcsolat..

2011. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jaj, Kedves Kérdező, Neked sürgősen szakítanod kell!

Az érzések a másik iránt meg majd elválnak utána.

Csak szépen lassan, sorjába...

semmi gond nincsen, nyugi. előfordul ilyesmi. csak mássz ki belőle mihamarabb.

2011. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy mond vigasztalódtam másnál..nem egy két hét volt..több mint 2 hónap
2011. febr. 21. 21:10
 4/8 A kérdező kommentje:
De a jelenlegi párom fontos nekem,nem akarom elhagyni!
2011. febr. 21. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

van olyan hogy egyszerre 2 embert is szeretsz, kell egy kis idő, amíg egyikük javára dől el a mérleg. de szerintem ha úgy érzed, hogy szerelmes lettél valaki másba, ez a kapcsolat a vége felé közeledik. csak ha valaki fontos neked, természetes, hogy nem akarod elhagyni, megbántani, és úgy érzed, hogy szükséged van rá. de talán arra kéne törekedned, hogy elszakadj tőle, lassanként... mert az, hogy másra gondolsz, nem azt mutatja hogy ez a kapcsolat rendben lenne részedről...

lehet hogy ilyen "kiszeretni" valakiből...

2011. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Girlnextdor ***** válasza:
el kell dontened, hogy neked melyik a kettojuk kozul a fontosabb...s aztan valtoztatni, vagy elfelejteni a szeretot vagy szakitani a mostanival...ugye egyszerre ket emberrel lenni nehezen kivitelezheto es eleg megterhelo is, hogy arrol mar ne is beszeljuk milyen serelmeket okozhatsz ezzel
2011. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy a szexpartneredbe szerelmes, hanem a szabadság lehetőségét szeretted meg benne, és az hiányzik.


Egy biztos, ne csald meg a párod, mert mindketten tönkre mentek bele.

2011. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DannyZuko ***** válasza:
Hát nézd. nem marhaságnak vagy poénnak írom amit írok. Mifelénk van egy mondás, ami így szól: A tartós házasság titka egy jó szerető. Szerintem van benn valami.
2011. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!