Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze semmi sem? :[

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi sem? :[

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek, de nem volt még barátom.. Nem tartom magam sem csúnyának (a többiek sem) sem hülyének, zárkózott sem vagyok, az igényeim sem nagyon (jó, azért nyilván vannak alap dolgok..) mégsem jön össze soha semmi komoly.

A környezetemben a barátnőim szinte havonta cserélgetik a barátaikat, nekem meg nem jut senki. :(

Mit tehetnék??


2011. márc. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni valahol, vagy kérd meg a barátaidat, hogy mutassanak be valakinek.
2011. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van kedved egy laza kapcsolathoz, küldj egy levelet!:)


18F

2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(jó, azért nyilván vannak alap dolgok..) - ne legyenek és lesz pasid!
2011. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy levelet privátba é fel a fejjel :D
2011. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem ismerkedj ... bulizz,élvezd az életet...ne foglakoztasson ez annyira hogy mindenki másnak van pasija neked meg nincs...egyszer eljon a te idod is;):)

Felejtsd el azt hogy másnak milye van milye nincs...élvezz minden percet az életbol ...barátaiddal menjetek bulizni,próbálj ott pasizni kicsit,flortolni...de csak lazán

Sok sikert:)!

2011. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ugyan ez a helyzet, és én sem értem, hogy miért van ez..:( 18/N
2011. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valakinek van kedve ismerkedni küldjön egy levelet.

18F

2011. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
uccsó még én is dobhatok 1 privit neked?18/F
2011. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kaszabi12 válasza:
Az se normális ha valaki havonta váltogatja a barátját!!
2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!