Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet hogy melegna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy melegnak nézett?

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk bulizni. Néhány haver, néhány csaj. Na szóval egyik csajba szerelmes a haverom, de a lánynak van pasija, és nem lehet az övé, nem is tudom hogy a vonzalom kölcsönös-e közöttük, ebbe nem mennék bele. Viszont a csaj eléggé egyértelmű jeleket adott számomra h bejövök neki(NEM mondta meg konkrétan), de én úgy tettem mintha nem vettem volna észre ezeket, és nem vonzódnék hozzá(ami nem igaz). Mivel haver szerelmes belé, ezért nekem ő tabutéma, és ezt nem mondtam el neki.


Amit tudni kell még: ezzel a csajjal most találkoztam elsőnek, és még nekem se volt barátnőm(ezt valószínűleg tudja ő is más forrásokból).


Lehet hülyeség aggódnom ezen, lányok ti hogy vagytok ezzel? 17f


2011. márc. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nézett volna annak?
2011. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert elég jó csaj, és nem hiszem hogy bármely férfi is visszautasítani ilyenkor. Főleg ha ő ad ilyen egyértelmű jeleket, én meg próbáltam nem észrevenni és nem reagálni ezekre. Még táncolni se akartam vele. Aztán az este végére kicsit közömbösen viselkedett velem, úgy érzem. Mindegy ha legközelebb esetleg találkozunk akkor elmondom neki mi a szitu. Azért még jöhetnek válaszok.
2011. márc. 27. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak simán rájött h nem vagy akkora paraszt h ráhajts mikor van pasija :) nem hiszem h melegnek nézett
2011. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!