Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy megengedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy megengedtem a 14 éves lányomnak, hogy nálunk aludjon a barátja? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval jövő hét pénteken itt alszik nálunk a 17 éves barátja mert én megengedtem. Avval a feltétellel ,hogy 1 óránként benézek 1x. De most már utólag nem biztos,hogy jó ötlet volt. Bízom a lányomban ,de a fiúba nem annyira mert hát csak 17 éves és ilyenkor a fiúk..szóval értitek..Mit tegyek? Már ne mondjam azt ,hogy mégse jöjjön ugye? 4 és fél hónapja vannak együtt. Szerintetek szexelnének titokba?

46/nő


2011. márc. 27. 22:21
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
nem, hidd el:)
2011. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
68%
ugyan már, majd ők megoldják a gumidolgot, ha szexelni akarnak.. inkabb próbalj meg benne megbizni.. nekem is volt 15 évesen pasim, de nem tudtam volna vele megtenni, mert nem voltam elég érett.. és ne hallgass azokra, akik leosztottak, normalis dolog, h aggodsz, hiszen ez az egy gyereked van!
2011. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esélyed az eltiltásra. Ezt neked is be kéne látni így érett fejjel. Sztem nincs az a fiatal aki ne róbálná kijátszani a szüleit olyan dolgokban amitől tiltani akarják. Én volt h titokban az ország másik felére is elutaztam csak azért h 1éjszakát 1ütt lehessek 1 csajjal. Persze itthon nem engedték volna meg, így azt mondtam bulizni megyek haverokkal. Már délután eljöttem otthonról, kisiettem az előre kinézett vonatomra, 4óra utazás és oda is értem, onnantól már csak annyi dolgom volt h egy reggeli vonatot elérjek amivel haza tudok jönni, és majd azt mondjam azért csak délelőtt estem haza mert 1ik havernál aludtam. Bárki fel tudja találni magát ha szükséges, és a lányodnak ezért nem is kell 100km-eket utazni, meg minden előre megtervezni, csak elugrania délután néhány órára "tanulni", "vásárolni", "bnőihez" vagy akármi. Ha azt hiszed nem tud bármikor kijátszani, naív vagy. Engem is próbált anyu óvni anno a szextől, még 18évesen sem akarta megengedni h akkori bnőm nálunk aludjon. Így fogtam magam és elmentünk az ő szüleihez. Másnap felvilágosítottam anyut h ezzel a lépéssel elkésett néhány évet, ha annyira meg akart volna édeni a szextől akkor már 15éves korom környékén kellett volna aggódnia. Ami az óvszeres dolgot illeti. Azt írtad nem veszel neki, mert h azzal csak biztatnád. Igen, de gondold tovább azt is h mire. Nem csak a szexre, hanem arra is h ésszel tegye. Ezzel a védekezésre biztatod elsősorban, nem arra h szexeljen, csak ha oda kerül a sor akkor okosan tegye. És a helyedben igenis figyelmet fordítanék erre, ugyanis nem attól kéne ennyire tartanod h nem marad szűz még évig, hanem azért h ne legyen terhes. Ha vmi miatt aggódni akarsz, ezért aggódj! Tudod, nincs az a srá c aki szeretné az óvszert. A világon nem találsz egyetlen olyan hímnemű személyt sem aki azt mondaná h szívesen használja. A fiatalok számára pedig ciki is bemenni 1 boltba vagy patikába gumiért. Épp ezért mert nem is jó, meg nem is szívesen vesz ilyet az ember (már ahol kiszolgálják ezzel), ezért egyszerűbb és jobb megoldásnak ígérezhet számukra a megszakításos védekezés. Ismerőseim között is (pedig ők már nem 10en évesek) rengetegen hisznek a megszakítás hatékonyságában. Nem azért mert nincs gumira pénzük, vagy mert ciki megvenniük, hanem csak mert jobb anélkül. De 1 fiatalnak még az előbb említettek is hozzájárulnak ahhoz h hagyjuk a gumit, majd kiveszem időben, nem lesz gond! Ha a lányod legalább tőled kap gumit, akkor már van esélye h mikor kell, használni fogja, főleg ha el is mondod neki h ez mennyire fontos. De ha nem teszed, akkor a srácra bízod h hogyan is fog tenni a lányoddal, és hogy hajlandó e pénzt áldozni a védekezésre. Mert szeretkezni biztos fognak akár akarod, akár nem. Az meg már talán csak mellékes ezek mellet h egy 17éves srác jó eséllyel már nem 1 csajon van túl, és ha a lányodnak nincs szerencséje el is kaphat esetleg vmit a gumi hiányában, akkor is ha terhes nem is lesz, mert sikerül időben kivenni... Szal, ha az én lányom lenne, én mindenképp adnék neki 1 gumit, és 1 legalább fél órás beszédet arról h az ő döntése a szexuális élete, de ha úgy dönt belekezd, mindenképpen védekezzen, bárki, bármit is mondd h miért nem szükséges.


"életművész"

2011. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
ez baromság.. vannak pasik, akik normalisak, és akarnak gumit hasznalni.
2011. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, a lányod már rég nem szűz, és egy óra alatt két menetet is lezúznak.
2011. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
48%

Elképzelhető, hogy most még nem feküdtek le, és talán nem is akarnak. Vagy sikerül betartaniuk, vagy nem... de ne égesd őket és magad sem az óránkénti benyitással.


Beszélgess el vele, hogy mi volt idáig (nagyjából... részletek nem kellenek) és mit terveznek.

Ha szükséges, beszéljétek meg a védekezést is. Nem mostanra, csak általában, és hogy hogyan fogják megoldani.


Szerintem is korai még az aktus - az együtt alvással meg az a gond, hogy ha most meg is állják, pár hét múlva már nem.

De mit tudsz tenni? Semmit.

Akkor meg inkább védekezzenek felelősen.

2011. márc. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélgess el a lányoddal a szexről, mi volt eddig! Ha megakarják, úgy is megteszik, minél jobban tiltod, annál előbb meg fog történni! Ha biztonságba szeretnéd tudni a lányod, vegyél Neki óvszert, hogy legalább védekezzenek, de ne nézegess be óránként, mert nem csak lányodnak lesz ciki, Neked is!
2011. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 milán88 válasza:
100%
semmiképp ne mondd vissza, inkább beszélgess vele a szexualitásról, mint két jó barátnő! és szerintem ne lesd meg őket óránként, mert akkor nem bízna meg benned! te viszont bízz benne! máshol is simán megtörténhet köztük, de így legalább tudod, hogy jó helyen van otthon! BÍZZ A LÁNYODBAN! ennyi... alakítsátok ki a legjobb kapcsolatot köztetek! hogy mindent elmondjon neked! 22F
2011. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
57%
Gondolkozz már egy kicsit fordítottan te hülye!nem akarlak kioktatni de képzeld már el ha esetleg biztatnád akkor biztos hogy egymáshoz se nyúlnának
2011. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele beszélgetni. Ha eddig is jó kapcsolat volt köztetek akkor menni fog. Kérdezd meg tőle, hogy tervezték-e és hogy fel van-e rá készülve. Ha úgy látod elég érett hozzá akkor hadd csinálja amit akar, mondd hogy védekezzenek stb. Ha viszont nem akkor beszélgess el vele. Mond el, hogy ez még korai számára stb. Az a lényeg, hogy ne legyenek titkok köztetek, mert ha akarja úgyis megteszik csak épp máskor. Mindenképp beszélj vele és ne nézz be óránként mert az elég ciki, ha nem is tervezték a lefekvést :) Sok sikert!

13/L

2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!