Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy megengedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy megengedtem a 14 éves lányomnak, hogy nálunk aludjon a barátja? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval jövő hét pénteken itt alszik nálunk a 17 éves barátja mert én megengedtem. Avval a feltétellel ,hogy 1 óránként benézek 1x. De most már utólag nem biztos,hogy jó ötlet volt. Bízom a lányomban ,de a fiúba nem annyira mert hát csak 17 éves és ilyenkor a fiúk..szóval értitek..Mit tegyek? Már ne mondjam azt ,hogy mégse jöjjön ugye? 4 és fél hónapja vannak együtt. Szerintetek szexelnének titokba?

46/nő


2011. márc. 27. 22:21
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

14 évesen fogamzásgátlót?????

Kérdező, nagyon nem ajánlom, szerintem fel sem írják.

2011. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
a férjem nem velünk él. hanem kint dolgozik külföldön és havonta 1x jön 1-2 napra haza!
2011. márc. 27. 22:40
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexelni akarnak, tényleg megteszik, ha a gyerek olyan nevelést kapott, akkor talán még nem. De lehet már rég megtették. Az egy óránkénti ránézés szerintem felesleges. :/

Ha magamból indulok ki, akkor nem szexelnek, de én is titkoltam egy darabig a szüleim előtt, pedig 18évesen vesztettem el, azóta is együtt vagyunk a barátommal.

ha a mai rossz kiskamaszokból indulok ki, akkor lefekszik vele. reméljük, inkább olyan eset, mint én, vagyis okosan dönt, és később fekszik le vele:)

2O/L

2011. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, h még nagyon korai.. de nem sok mindent tudsz tenni.. :(
2011. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

22:38

eszemben sincs fogamzás gátlót íratni még fiatal és tönkre teszi a szervezetét!

2011. márc. 27. 22:42
 16/44 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges eltiltani a barátjától ugye?
2011. márc. 27. 22:43
 17/44 anonim ***** válasza:

Vagy azt csinálják, hogy miután benéztél 45 perc móka. Aztán minden egyes benézés után így.


Vicces lenne. (:

2011. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
22:41-es vagyok, én sem szedek fogamzásgátlót 2O évesen, a szüleim sem örülnének... főleg meg nem 14évesen. én akkor korainak tartottam a szexet, nem is gondoltam rá. próbálj meg vele beszélni, hogy ráér erre még, csinálhatja ezt élete végéig, és ha már minden új dolog megtörténik vele az elején, akkor későbbre nem marad semmi újdonság, csak a megszokás.
2011. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
59%
FELESLEGES. De nem értem, hogy egy 46 éves nő, hogy lehet ilyen szerencsétlen. Már bocs, de picit ciki ahogy hozzáállsz a dolgokhoz, amiket kérdezel és ahol kérdezel. Ismétlem, 46 éves létedre. Eddig vajon, hogy oldották meg a szülők ? Hmmm... Amúgy a lányod telibeszarja, hogy mit gondolsz, úgyis kifog és kitud játszani téged. Képzeld már a helyébe magad.
2011. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%

"

- Indítsd a stoppert!

- Megőrültél? Az anyád kinyír ha "úgy" talál minket

- Azt mondta óránként néz be és most ment ki, ne legyél már ilyen kis puhap*cs

- Oké, de akkor azért rakjunk be valami béna vígjátékot, mintha azt néznénk

"

2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!