Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol ülnek a melleim egymástó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol ülnek a melleim egymástól, így olyan mintha kitömném a melltartómat. Nem is látszik kicsit se a "csík" középen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél push up melltartót,az megoldja.
2011. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

rossz melltartót használsz

olyat keress ami a melleidet közelebb viszi egymáshoz

nekem meg nagyon kicsik a melleim de a melltartó feltolja őket így kihangsúlyozza

2011. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... 75B-s melltartóm van, de megpróbálkozom a 70B-vel...
2011. márc. 27. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem az a megoldás, hogy kisebb melltartót veszel!! azzal csak tönkreteszed a hátad. más fazont keress. ha megfogod a melltartókat érzed, hogy mindegyikben máshogy van benne a szivacs. keress olyat, amiben alul több van és felül alig (ne pedig olyat,ahol az egész teli van, vagy ilyen merev szivacs)
2011. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg, hogy közelebb kerüljenek a melleim egymáshoz, hogy 1 pántot hagytam meg, úgy hogy nyakba akasztós legyen, mint a fürdőruhák :) [link]

szóval valahogy így áll, csak melltartó:)

azt vettem észre így kicsit közelebb nyomja egymáshoz a melleim és szebb formájúak :)

21/L

2011. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:):) sok hasznos tanácsot kaptam tőletek:)
2011. márc. 28. 00:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne nyomd össze a melleidet!

Ha távol vannak, hát távol vannak... vegyél állítható melltartót. Beszélj orvossal erről, mert csúnyán megjárhatod, ha hosszú távon nem neked való melltartót viselsz.

2011. márc. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a távol ülő melleket! Iszonyatosan begerjedek rá!
2011. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden természetes mell tetszik!!! Ez egyáltalán nem számít!
2011. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok istenem.:D :) Hát, kiderült, hogy rosszul csináltam meg a melltartóm, és 70B kellett volna eredetileg, és még így is a legbelső kis bigyóra kell bekapcsolnom. :D Anyum megoldotta a pántokat, és hát javított sokat. :) Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. máj. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!