Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig azt mondom (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig azt mondom (és gondolom), hogy soha nem lesz barátom akkor ez így is lesz?

Figyelt kérdés
Olyan lemaradottnak érzem magam, hogy még senkim nem volt (18 leszek lassacskán). Nem tudok már bízni. Amint valami remény felcsillan már akkor úgy vagyok vele, hogy ez se jön össze. Mert ha elkezdenék örülni meg reménykedni akkor a végén (mikor természetesen nem jön össze) csak nagyobb a pofára esés.
2011. márc. 28. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nyomorogjál,én 22-en szűz vok,bár barátnőm volt....
2011. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tsz-tag ***** válasza:
a hozzáállásod miatt van...ha így gondolod akkor így is lesz.
2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam,és 18 éves korom után lett. Ne add már fel, majd csak lesz valakid. Tudom, hogy közhely, de a legváratlanabb pillanatban fog utolérni a szerelem. Én is nagy baromságnak tartottam, és nálam így volt.
2011. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21 vok sose volt úgymond barátnőm :)

Vagyis volt ágyba úgy csajokkal stb stb meg jártam úgymond csajokkal 3-4 hétig, de mert nem akartam bnőt. de aki ezt mondogatja magába az elején feladja nem fog érte semmit tenni szóval a válasz: Igen így lesz.

2011. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A hozzáállásomat nem hiném, hogy megtudnám változtatni...mind1, kezdek beletörődni. :)
2011. márc. 28. 17:12
 6/13 tsz-tag ***** válasza:
ha beletörődsz azzal csak neked lesz rosszabb nem nekünk :) tégy valamit a dologért...miért nem szokott jól elsülni az összejöveteles dolog?Ha időnként próbálkoznak akkor nem lehetsz bányarém se...
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ennél rosszabb helyzetem már nem nagyon lehetne. :D

Eddig csak olyanok találtak meg akik semmi komolyat nem akarnak, csak szex kell nekik. És nem, nem öltözök k*rvásan még mielőtt valaki azt gondolná, hogy biztos azért ilyenek találnak meg...

2011. márc. 28. 17:20
 8/13 tsz-tag ***** válasza:
akkor ismerkedjünk meg:) felcsíphetlek?:D
2011. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megengedem. :D
2011. márc. 28. 17:29
 10/13 tsz-tag ***** válasza:
írj privátot: ezt csak azért mert akkor komolyan gondolod :D beszélgetünk és adok tanácsot miben faragj magadon ilyen téren hogy ne érezd ezt rendben?:)
2011. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!