Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy telefonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy telefonos hangba, mit tegyek? :-)

Figyelt kérdés

Szóval amolyan üzleti ügyeket intézek telefonon úgy 2-3 havonta gyakoriságban. Mindig ugyanaz a srác az ügyintéző... Annyira kedves hangja van, imádom. Egyebet nem tudok róla. A neve tucatnév, így a neten sem tudok utána nyomozni, hogy hogy néz ki, hány éves, stb...


Csak tök hivatalosan jónapotozunk egymásnak, ő millió emberrel beszél naponta.

Csak nem mondatom, hogy kíváncsi vagyok rád, vagyis önre... Hangfelvétel is készül a telefonos tranzakcióról, nem hozhatom hülye helyzetbe a munkahelyén...


Most komolyan, mit tehetnék?


Lehet ha látnám vagy megismerném nem tetszene. Csak a hangja ami lázba hoz....... :)


2011. márc. 28. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

azt tudod ugye hogy melyik céget hivod


van a legtöbb cégnek honlapja,nézz fel rá,hátha...


tucatnév...de a cég amit hivsz,tudod hol van gondolom...igy már-hacsak nem pest- könnyebb rákeresni (főleg ha végigiböngészed az összes adatlapot,és ott a cégnév ahol dolgozik,vagy arra utalás)


vagy csak menj el,és telefon helyett intézd el személyesen amit telefonon szoktál...

2011. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár azért gondolj arra, hogy nemhiába tesznek be ilyen jóhangú embereket a telefonközpontba :))))


Vagy esetleg dicsérd meg a hangját az egyik beszélgetés végén, azzal senkinek nem ártasz, mert ha kiderül, akkor legalább ez egy jó pontot jelent a srác főnökénél, kettő legalább megtudod hogy van-e esélyed a srácnál... Gondolom utána fel tud téged hívni privát vonalon ha nagyon akarja, nemde?

2011. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, könnyítésül azt a beszélgetést nem rögzítették, bár ugyanúgy "hivatalból" történt. Találkoztunk, és elmúlt a varázs. Amúgy nagyon szimpatikus volt, kérdezte, h mit szólok hozzá, addigra már tudtam, hogy ebből nem lesz semmi, hülyíteni meg nem szerettem volna. Őszintén azt válaszoltam, h nem ilyennek képzeltem. Ettől függetlenül is jó élmény volt, mert a végére jártunk és egyikünkbn sem maradt rossz érzés a találkozó után. Egyébként a hangja sem volt olyan vonzó élőben
2011. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Tárcsázd a lelkisegélyt
2011. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Telefonba nekem is jó hangom van,de ha meglátnál élőben....

Szóval ne álmodozz,szállj le a földre.Olyan vagy mint egy bakfis,vagy mint babirka a ma született bárány.

2011. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
Kérdezd meg van-e náluk munkaerő felvétel.
2011. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jajj de ez egy nagy cég, sok fiókkal, sok telefonos ügyintézővel... És ha személyesen mennék, akkor nem nála kellene ügyködnöm. Ez a vonal lehetetlen. :-(


Igen, tisztára bakfisnak érzem magam ilyenkor, holnap hívom a lelki segélyt, ez jó ötlet! (nem is értem miért pontoztátok le?!) :-)


Azt hiszem kénytelen leszek összeszedni a bátorságomat és hát akkor dicsérni a szép hangját. Juj. Csak égetem magam, de végül is nem vesztek semmit, max kiröhög. Nem?


Csak attól félek, amit a 18:19-es válaszoló írt. Mi van, ha eljutunk odáig, hogy találkozzunk, és valahogy egész másképp néz ki. Ja, a korát sem tudom... Istenem, csak egy hang. :-)


Amúgy ezek a hangok tényleg másak élőben. Egy ismerős jóképű sráccal pont fordítva voltam. Fényképről és a telefonos (idegesítő) hangjáról tök másnak képzeltem, és élőben sokkal jobb volt... Na ennek ellenkezőjétől tartok.


Mikor növöm ki már a hülyeségeket? Mi is a lelkisegély száma? :-))

2011. márc. 28. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Jófej vagy,Kérdező! :-) Amúgy hány éves vagy?
2011. márc. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
JAj, mi van akkor ha nem tetszik a srác? Semmi! Max röhögtök együtt egy nagyot! Beültök kávézni és kész. Legalább megismertél még egy embert, nemde???? Nem kell rögtön ágyba cipelni XDDDD
2011. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miért nem kell rögtön ágyba cipelni? :-))

(csak vicceltem)


Amúgy tudom gáz, de 30 múltam.... :)

2011. márc. 29. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!