Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi, miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem... Van egy lány tetszik nekem, de egyszer már lemondtam róla, mert akkor nem igen úgy nézett ki hogy van esélyem :S Akkor próbáltam elhívni moziba, de azt mondta, nem jó mert olyan randi szagú lenne... én meg nem feszegettem tovább a dolgot. De hát hogy is mondjam, én már akkor teljesen lemondtam róla. De azóta nem tudom már megint úgy érzem hogy esetleg lenne esélyem. Minden nap beszélünk szinte msn en , ha én nem keresem, akkor ő keres engem. Így élőben nem sűrűn futunk össze sajnos szoval marad ez. Mond (ír) olyanokat, hogy ha ez előtt nem mondta volna azt akkor azt hinné az ember, hogy minden esély megvan, komolyan mondom néha még csodálkozok is rajta. Jó tudom msn nem a szemembe mondja, ha azt írom hogy én egy rock sztár vagyok attól még nem vagyok az... de miért hazudna? Ő mondta még régebben, én milyen jól nézek ki, meg hogy milyen aranyos , édi stb stb vagyok... ha nem is ezekkel a szavakkal de ezt mondta. Meg hogy "én vagyok most az egyetlen biztos pont az életében" -vagy ilyesmi. Na már most, én hajlamos vagyok bebeszélni a dolgokat ezért is teszem fel a kérdést. Én nem látom át, haver meg néha összevissza beszél. Most vagy úgy gondolja, hogy nagyon nagyon nagyon jó barátok vagyunk vagy nem tudom.

22F


2011. márc. 28. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hülyít.
2011. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát megfordult a fejemben, de mivel mindketten egyetemre járunk, ezért nem hiszem hogy az a hülye pcsa kategória lenne.
2011. márc. 28. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a legegyszerűbb, ha rávezetnéd, hogy konkrétan mondja (írja) meg, mit érez irántad, vagy mit vár ettől a kettőtök kapcsolatától.
2011. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem biztos, hogy hülyít. Lehet, hogy megváltozott a véleménye rólad:) Velünk is ugyanez volt, először visszautasítottam, és nem beszéltünk több mint fél évig, utána újra kezdtünk beszélni, találkozni és összejöttünk. Több, mint 2 éve vagyunk együtt :)

21/L

2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem. Az hogy egyetemre jár nem azt jelenti hogy nem egy hülye p*csa. Akkor nem az, ha te ismered és tudod hogy ő nem az a kategória. Nem az egyetemen múlik.
2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az...
2011. márc. 28. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2011. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg neki, hogy hajt rád egy másik lány, ilyenkor kibújik a szög a zsákból.
2011. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátnőjének tart.

Azért elhívhatnád még egyszer moziba, csak úgy, mert épp nincs kivel menned. Ha nagyon kicsípi magát, és végig veled foglalkozik, és ha látsz valamit a szemében, mikor mélyen belenézel, akkor akár még lehet is valami.

2011. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha nem szöszölnétek többet és egyenesen rákérdeznél, hogy akar-e téged vagy sem? Neked sem jó ez a felesleges egy helyben toporgás és közben meg megy az idő. Állj elé, mint egy férfi. Végül is már nem 15 évesek vagytok.
2011. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!