Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Kitti?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép név a Kitti? Esetleg valami tulajdonság beugrik róla?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

egy fiú ismerősömtől hallotatm múltkor, h okos lány már nem lehet, akit Bettinek vagy Kittinek hívnak


de ez persze csak vicc, ő sem gondolta komolyan! :)


amúgy szerintem aranyos név, olyan kislányos :)

2011. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én a kittihez a szőkeséget és a törékenységet kötöm, de amúgy sztem nincs baj vele.
2011. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szép név, ismerek is Kitti nevű lányt, nagyon jó csaj.
2011. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :)

Csak nevek alapján nem alkotok véleményt :)

2011. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyáltalán nem szép, szerintem a Johann Gambolputty de von Ausfern- schplenden- schlitter- crasscrenbon- fried- digger- dingle- dangle- dongle- dungle- burstein- von- knacker- thrasher- apple- banger- horowitz- ticolensic- grander- knotty- spelltinkle- grandlich- grumblemeyer- spelterwasser- kurstlich- himbleeisen- bahnwagen- gutenabend- bitte- ein- nürnburger- bratwustle- gerspurten- mitz- weimache- luber- hundsfut- gumberaber- shönedanker- kalbsfleisch- mittler- aucher von Hautkopft of Ulm SOKKAL szebb.
2011. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátnőm Kitti :) és nagyon tetszik ez a név, a gyerekemet tuti így fogják hívni :)

fekete haja van és szép meg jócsaj :P

2011. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nem csunya név,de nem szeretem..

a névről ez jut eszembe: ribi féle(boccsxd) nyávogós, hisztis.

2011. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Csajom is Kitti xD
2011. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A Kitti név viselõi sok jó tulajdonsággal rendelkeznek: tehetségesek bizonyos mûvészeti ágakban, jó üzleti érzékük van és felelõséggel bírnak mások jóléte iránt. Mindezek melegszívûvé és megértõvé teszik õket mások iránt. Mindig készek azokon segíteni, akikre éppen rájár a rúd. Elõfordul, hogy olyankor is segíteni igyekszenek, amikor ezt senki nem igényli, ilyenkor zavaró a jelenlétük. Nagy hatással vannak a Kittikre mások érzései és gondolatai, és ez sokszor fájdalmat okoz nekik.


és engem is kittinek hivnak :D

2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Ocsmány macska név, a tulajdonság pedig: hazudós, hülye ribanc!
2011. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!