Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Eddig hogyan utasítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Eddig hogyan utasítottak titeket vissza lányok?

Figyelt kérdés
Akár utcán leszólításból, akár bárhogy. A kérdés lányoknak is szól: hogyan utasítottál vissza fiút?
2011. márc. 28. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
kinyújtotta a kezét és elhesegetett.
2011. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Van miből válogatnom... Volt olyan lány, aki a tervezett második randink előtt pár nappal közölte, hogy inkább ne menjek, mert nem érez irántam semmit, és nincs értelme, hogy költségbe verjem magam miatta, próbált megszeretni, de nem sikerült (na ettől eléggé kiakadtam). Aztán akadt olyan, aki benyögte, hogy nem érez irántam semmit, hogy még nincs lelkileg felkészülve az ilyesmire, és hogy talán még mindig szereti a volt pasiját stb. stb. A legegyszerűbb menet az volt, amikor csak szimplán közölte a csaj, hogy tényleg kedves vagyok, meg aranyos, de most nem ér rá elmenni velem sehová, de "majd valamikor". Ez végül is a tűrhetőbb lekoptatások közé tartozik, csak az a sz@r, amikor rájössz, hogy a "majd valamikor" soha nem jön el. Szóval amint azt tapasztaltam, a nők változatos módon képesek a fiúk tudtára adni, hogy "nem". Majd ha lesz még, akkor azokat a megoldásokat is közkinccsé teszem.
2011. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

1. Nem így kell leszólitani lányt

2. Anyádat hányd le, ne engem... (na jó ez kamu)

3. Bocs de épp járok valakivel

4. Unalmas vagy(válaszom rá:te is)


pikánsabbak nem voltak, mert nem vok olyan merész.

2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a "legyünk barátok"-on kiakadnak a fiúk, ezt nem is szoktam mondani, meg a "nem tudlak megszeretni"-t sem.

ált. azt mondom, ha olyan jön oda, akit régebb óta ismerek, h már van barátom, v. ha tudja, h nincs, akk azt, h direkt nem is akarok senkivel járni jóideig...ha sokat nyaggat, és nem akarja elfogadni, felfogni, hozzáteszem, h gyászolok, v. v.mi ilyen.

próbálok humánus lenni, de ált. ígyis -úgyis megbántódnak :(

sokszor, ha apró jelekkel érzékeltetni, h tetszek neki, de ez nem viszonzott, akk. be szoktam dobni azt még, h "ó olyan jó veled dumálni, mintha csak a báttyám lennél" - ez a legjobb szöveg, ezek után már senki nem próbálkozott, akinél bedobtam, meg nemis volt olyan bántó elutasítás, hiszen már előtte gyors mondtam, mielőtt lett volna akárcsak egy maghívás is.

20/L

2011. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Legyünk csak barátok, jobbat érdemelsz nálam, nem vagy az esetem, ilyen undorító szövegekkel, sok hülye csaj, nem tudják mit vesztettek, kis ri**ncok.

21f

2011. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez vicces... mégis mi az, ami elfogadható visszautasítás? Vagy annyira szupernek képzelitek magatokat, hogy már maga az elutasítás is bűn? Jó lenne néha magatokba nézni...
2011. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Kétezer-ötszáz forint? Az kevés lesz"
2011. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

19:56 jó lenne ha a nők is udvarolnának aztán őket is érné elutasítás, akkor nem lenne nagy a szád!A jóból könnyű szájalni, így én is könnyen mondogatnám ha 10 csaj udvarolna nekem!

21f

2011. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17:53

Ha válaszolsz, akkor legalább a kérdésemre válaszolj.

Csak azért mondom, mert itt tök elfogadható indokokat hoztak fel mocskos sértésként (pl. nem vagy az esetem), és ha úgy nem, akkor mégis hogyan kéne zajlania egy visszautasításnak?

A válaszod többi része irreleváns.

2011. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A nőknek is illene lenne udvarolni. Itt az egyenjogúság ideje, örülhetnek, ezt akarták, nem? Azzal más is együtt jár...
2011. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!