Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-18 éves lányok! Ti már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Ti már utasítottak el egy fiú közeledését? És ha igen miért? (az okot írjátok le! )

Figyelt kérdés
17F
2011. okt. 8. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor nekem nem ő kellett...

17/L

2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk már mindjárt húsz vagyok, de nem hiszem, hogy annyival idősebb lennék a kérdezett korcsoportnál, hogy ne válaszolhatnék :)


Igen, nagyon sokszor. Az ok egyszerű: mert nem jött be az illető vagy túl gyorsan közeledett, amit személy szerint nem szeretek.

2011. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már pár, az egyik már több mint egy éve próbálkozik, minden héten szerelmet vall és azt akarja, hogy összejöjjünk, de én hiába mondom ennek a fafejnek, hogy nekem van párom, ő azt állítja, hogy nem illek össze a párommal csak vele... ahányszor beszélünk mindig veszekedés lesz a vége és sajnos nagyon kitartó
2011. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, amikor túl fiatal és éretlen volt hozzám, vagy amikor egyenesen visszataszítónak találtam, nemhogy tetszett volna, vagy amikor valaki másba voltam beleesve, vagy amikor nem éreztem kész magam egy kapcsolatra.

15/L

2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát persze, mert gyökér volt, de nagyon xD olyan létképtelen fajta.. ebből több is volt

ők mondjuk inkább csak rajonganak a csajokért,ok nélkül.

még életébe nem beszélt velem, de tetszem neki és cuki vagyok.. hihető.. 16l

2011. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen,mert nem tetszett

14/L

2011. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött be külsőre, ha fiatalabb volt nálam, ha egy barátnőmnek pont ő tetszett, ha már járt egy barátnőmmel, ha nagyon hülye volt, ha olyankor szólított le, mikor a családommal voltam.
2011. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!