Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibát követtem el. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eddig csak hosszú kapcsolataim voltak. Lehetőségem nyílt, hogy külföldön eltöltsek néhány hónapot, és ugye ez sok bulilehetőséggel, ismerkedéssel is jár. A múltkori buliban összejöttem egy sráccal és tudom, hogy nem kellett volna, és az utolsó pillanatban is gondolkodtam rajta, hogy nemet mondok, de végül nála aludtam (és le is feküdtünk). Talán butaság, de azóta pocsékul érzem magam, k*rvának és rettemenetes zavar, hogy valószínűleg a srác is így gondolja, pedig tudom, hogy nem kéne, mert ha nem akarok, akkor nem találkozok vele többet és kész. Szóval a kérdésem, hogyan lehet ezen túllépni, hogy még tükörbe tudjak nézni?
2011. márc. 29. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogd fel könnyedén. Volt. Jó volt. Annyi. Visszacsinálni nem tudod. Talán nem is kéne. Nincsen "káros" következménye

Ettől még nem vagy K.

.

2011. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy k*rva. Miért lennél? Nem volt barátod, nem csaltál meg senkit. Élvezted, és ez a lényeg!
2011. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt ésszel én is tudom, de egyszerűen rosszul érzem magam miatta, szörnyű lelkiismeretfurdalásom van. Pedig tudom, hogy még ha anyukámnak elmondanám, ő is csak mosolyogna rajta egyet, hogy egyszer belefér...
2011. márc. 29. 12:56
 4/8 venator válasza:
Bárcsak több lenne belőled...
2011. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolj anyukád kedves mosolyára, rendben? :)


No, most gondolj anyukádra, amint nevet :)



És most nézz gyorsan tükörbe, amíg még mosolyogsz ;)



Ne aggódj már, nyugalom ez csak a kíváncsiságod lehetett, ami viszont emberi tulajdonság, és köze nincs ahhoz ami miatt nem nézel szívesen tükörbe.

Nincs mit szégyellned, hidd el nekem légyszi :)

És önts Magadba egy kis önbecsülést, ha pedig még egyszer ilyen helyzetbe kerülsz (és nincs barátod és megbízoll a srácban eléggé) akkor még ezek után sem látom akadályát a szeretkezésnek :)

2011. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de a mostanit ne bándd
2011. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyrészt, ha a srác kvának gondol, akkor saját magát is annak tartja, vagy egy személyiségzavaros selejt, másrészt meg nem vagy az.
2011. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ez, a mit gondol rólam egy olyan ember aki ugyanazt elkövette amit én?
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!