Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet szakító ok? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet szakító ok? Hol gondolkoznátok el hogy érdemes-e folytatni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert a párommal 2 éve vagyunk együtt.De az elmúlt időszakban nagyon elhanyagol.(Nem élünk együtt.)De van hogy csak hetente 2 szer találkozunk akkor mondja hogy szeret és ne haragudjak. De a munkahelye nagyon leköti most. Ez a helyzet többször előfordult már és mondtam hogy változtassunk ezen mert kezdek belefásulni abba hogy elhanyagol. De semmi változás.Szeretem nem akarom elhagyni,de úgy érzem Ő csak mondja hogy szeret, nem érezteti velem.:(

Pl ez szakító ok lehet? Vagy ennél durvább dolgok miatt szakítanátok a párotokkal? Mi lenne az a pont amikor azt mondjátok hogy ennyi volt?


2011. márc. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

De jó neked. Az én párommal hetente vagy 2hetente egyszer találkozunk. Mégsem gondolkodok rajta, hogy elhagyom. Szerintem ennél durvább ok kellene a szakításhoz. Pl. megcsal, vagy tényleg elhanyagol annyira, hogy havonta egyszer találkoztok stb.

Meg ha a haverok miatt nem találkozik veled. De ha munka miatt azt meg kell érteni. Sajnos ilyen a világ és meg kell érteni, hogy valamiből meg kell élni.

2011. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és igazad van..de az borzasztóan rosszul esik hogy este vagy bármikor még csak egy rövidke sms-t sem képes írni.Azért fáj látni a párokat ahogy sétálnak és ölelkeznek az utcán én pedig alig látom és nem törődik velem.
2011. márc. 30. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus, szerencsétlen azért dolgozik, hogy biztosítva legyen a jövője, amibe egyelőre te is beletartozol. Komolyan ezért nekiállsz vinnyogni? Főleg, hogy bocsánatot is kér tőled? Az ilyen smsezgetéseket meg sose értettem. Ha akar majd ír.

Legyen inkább életed: menj el barátaiddal, legyen hobbid, tudod... Ne csak párod nyakán akarj lógni állandóan.

2011. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én értem, mit mondasz! szerintem mindenkinek más a "szakítóküszöbe." Miért ne lehetne az indok az elválásra, ha elhanyagoltnak érzi valaki magát a másik mellett. A szeretetet és ragaszkodást, törődést akár minimális idő és energiaráfordítással is lehet érzékeltetni, pl. egy "Jóéjt Kedves" üzenettel. Ez nem fárasztó és a legkeményebb meló mellett is lehet rá időt szakítani. Vagy csak én gondolom így?

Főleg akkor, ha valaki tudja, hogy a párjának nagy(obb) a szeretetigénye, szerintem ha tényleg szeret az illető, ennyit igazán megtehetne. De ezzel nem azt akarom mondani, hogy szakítsatok, inkább próbáljátok egy nyugodt, hétvégi szép napon valami közös, akár rövid sétálós programot csinálni és megbeszélni, hogy te ezt igényled. Mond el neki is, amit most ide nekünk leírtál.


Biztos, hogy mindenki mást vár el egy kapcsolattól, itt valaki írta, hogy örülj, hogy csak ennyi a problémád...téged viszont ez zavar, hát adj hangot neki.

Mi is dolgozunk a párommal éjjel nappal, de mindig lopunk magunknak pár percet, amikor ápoljuk a kapcsolatunkat, meló után egy gyors találka, sokszor csak egy csókra, vagy ebédszünetben egy kis telefoncsevej, egy sms.


De visszatérve a kérdésre, nekem szakítós indok lenne a megcsalás, elhidegülés...ilyesmik

Remélem meg tudjátok beszélni és minden rendbe jön :)

2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!