Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel lehet vmit kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lehet vmit kezdeni?

Figyelt kérdés
már 1 jó ideje fehér hólyagok vannak a makkom alján és eléggé kellemetlen szagúak és már 3napja folyamatosan kezelem canestennel de olyan mintha meg se mozdultak volna...és ez mennyire befolyásolja az együttlétet mert sztem eléggé rondán néz ki meg mint említettem kellemetlen szagú..:S 16/F
2011. márc. 30. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menj el dokihoz mindenképpen ha nem múlik el vagy nem javul. 3 nap után mondjuk ne várj csodát de azért akkor is javulnia kellett volna..nemi életet meg egy ideig még mellőzd mert így szerintem egy értelmes lány sem hagyja hogy bármi is legyen
2011. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy csak miteszerek nekem is vannak, nem befolyásol semmit sem, nem fertöző eltüntetni csak egyféleképpen lehet, ha leégetik, de én nem vállaltam be (ha sérülnek az idegek nincs több móka...), de nincs semmi gond vele rendben megy minden és még egy partner sem vette észre. Ami a szagot illeti, az személyes higénia, bár nem biztos, hogy neked is ugyanaz van mint nekem, biztos ami biztos keress fel egy urológust, hogy megnyugodj.
2011. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mert még fürdés után is érzem és ha gomba lenne akk a canestennek már kezelnie kellett volna egészséges mirigynek meg nincs ilyen szaga...mi lehet még?
2011. márc. 30. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok, komolyan mondom, hogy fordulj urulógushoz, én is elmentem amikor észre vettem magamon az elváltozást, nincs ebben ciki, ha tényleg nem miteszerek akkor biztos van rá valami cucc ami elmulasztja.

22 f

2011. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!