Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam sátortáborba és egyik este átmentem egy lány sátrába ahol a bnőjével van de az nem volt ott mert elment valahova.Elkezdtünk beszélgetni röhögcsélni ilyesmi kb már fél3 volt aztán annyira fáradtak voltunk már,hogy bealudtunk ez nem is gond hanem az,hogy megfogta a kezem meg kicsit közelebb bújt de nem értünk egymáshoz..És hát felállt a péniszem...Szerintem nem vette észre de akkor is nagyon rosszul éreztem magam ez ellen mit lehet tenni(L)? Lehet csak azért mert még fiatal vagyok 15 éves a lány pedig 17 volt mondjuk az nem számít annyira gondolom.
2010. júl. 6. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Örülj neki, hogy működik. Stohl Buci biztos örülne.
2010. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hja, ezen aggódni... ?

15 éves kis csírát 17 éves csajszik tapiznak hajnali háromkor egy sátorban... bazz, és problémázik

2010. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
-(L) (?)*
2010. júl. 6. 00:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a tapizás zavart az tetszett:D Csak elég hülyén furcsán éreztem magam igen 15 éves "csíra" vagyok épp ezért nincs tapasztalatom ilyen téren és furcsa volt gondolj bele a helyzetembe..
2010. júl. 6. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
én a sajátomba gondolok bele, és örültem volna, ha lehetőségem lett volna a te helyzetedre, amúgy dugtál már?
2010. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy dugott...akkor azt tartaná cikinek ha nem állt volna föl.
2010. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
melyik resze volt a furcsa?az hogy felallt a peniszed?ez teljesen normalis dolog.vagy az hogy attol hogy csak a kezed fogta?ez is normalis dolog.fiatal vagy,kettesben egy lannyal a satorban osszebujva,mukodnek a hormonok,nincs ezzel semmi baj.
2010. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 évesen 17 éves lányra egy sátortáborban... hm az lett volna a baj, ha nem állt volna, mi ez, ha nem kamasz álom? :DDD

Az idegesítsen inkább, hogy nem vette észre a lány, elég idős ahhoz, h tetsszen neki a dolog, így ki tudja mit hagytál ki öcsém.

2010. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet túl sok mindent nem mert a sátrak között azért volt mocorgás meg kicsit arrébb is szóval bármikor "be nyithattak" volna az meg nem túl jó.Ráadásul nem volt nálam gumi sem és ő nála sem szerintem anélkül meg úgyse megy bele meg én sem..
2010. júl. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!