Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő unokahúg, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nelly19 kérdése:

Idegesítő unokahúg, most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne , hogy lassan egy éve vagyok együtt a párommal , de mostanában egyre furcsábban viselkedik.

Nem engedi , hogy a telefonjához nyúljak , stb..

Ami vicces , hogy én elég kíváncsi vagyok . Tegnap nagyot néztem..:D Az unokahúga olyan szavakat használ ami szerintem elég félre érthető! Pl: Szeretlek , csók , hiányzol..

Ilyet szerintem egy rokonak nem kéne írnia páromnak .

Tudom , hogy szereti meg minden , mert a kiscsaj szeretett hiányos , de akkor is . Most én értem félre vagy tényleg valami nem stimmel??


2011. márc. 31. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

hát szerintem sem stimmel valami. Meg nem engedi, h a telefonjához nyúlj?!

szerintem valami tuti van a dologban..

2011. márc. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem stimmel valami.

Az, hogy a telefonjához nyúlkálsz.

Tutira egyből koccolnék...

2011. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
azért azt valljuk be nem normális az se, hogy a telefonjában akarsz turkálni..
2011. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem turkálok a telefonjába , megszokta engedni.

Kivétel ha , olyan ír akiről nekem nem kell tudnom.

Lehet magán élete meg minden , csak rokonok és hát a kis csaj elég furcsa . :/ Egy ágyban alszanak , amikor nem vagyok ott megszabja menyit beszélhetünk . És egyfolytában a középpontban akar lenni. Tény való , hogy ki nem állhatom a kis csajt , de ez még azon is túl tesz.

Nem szokásom rokonaira féltékenynek lennem , de ez , hogy szó szerint ilyeneket írogat szerintem a dolgok furcsa fordúlatokat vesznek. Barátaim is furcsának találják a dolgot. Ez az sms kiverte nálam a biztosítékot !!! És szerintem jogosan .Akár rokon akár nem . Szerintem rokonok nem írnak ilyen sms-t általában egymásnak .Ráadásul

mindent kimagyaráz ...

2011. márc. 31. 09:06
 5/5 Nikko21 válasza:

Olvasd végig figyelmesen!


Te gondolom 19 éves vagy, a párod kb 20-22 lehet (gondolom) ha a "kiscsaj" 17-18 éves legalább, és eszméletlen jó csaj, akkor picit aggódhatsz, de gondolom fiatalabb lehet jóval.

Már meg ne haragudj, de:

1.: A párodról beszélsz, és nem egy pedofilról

2.: Ha ennyire nem bízol benne, hogy kislányokat molesztál, akkor te nem vagy méltó hozzá, és nem ő hozzád

3.: Az, hogy hozzányúlsz a telefonjához, azt nagyon gyorsan felejtsd el szerintem, mert pl. én sem engedem a barátnőmnek hogy hozzányúljon, mert:

-azon szervezek mindent, hogyha pl rendelek neki valamit, vagy felírom, hogy mi a kedvenc helye, és melyik nap vigyem el

-üzleti ügyekbe, meg pláne ne nézzen bele, próbálom megvédeni őt minden számára ártalmastól. (jobb ha nem félt feleslegesen)


Szerintem:

Ha ezt elolvasod abban a pillanatban küldj a párodnak egy sms-t, pl. hogy "ne haragudj, hogy eddig nem bíztam benned, hülye voltam".)


Ui.: És remélem, hogy segítettem, és sok szép évet töltötök még együtt ;)

2011. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!