Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok nemi szerve egy idő után rózsaszínből átvált feketésre? Mi a pontosan meghatározott oka? És mit lehetne tenni, hogy megmaradjon rózsaszínű- vagy ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Azon kívűl, hogy sokat szexelt valószínűleg... Vagy nem feltétlenül ez az oka?



Az ostoba kommentekre nem vagyok kíváncsi..:)


2011. márc. 31. 18:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Nem arra gondolsz esetleg hogy izgalom hatására vérrel telítődnek a kisajkak és ezért sotétűl el, ha meg nem izgatott világosabb?

És máris színváltós az a punci! "


nem tudom hogy ezek hogy működnek..úgyhogy nem tudom. az egyik válaszoló adott rá egy megfelelő választ azt hiszem a 2. volt az.


már ha kérdezek az a baj, szóval tök lényegtelen.

:)

de ha csak annyit írtam volna ki, hogy miért az hogy a lányoknak egy idő után feketésebb lesz a puncijuk? akkor meg a sok birka írta volna, hogy "hát azért mert sokat szexelt.." -.- hülyéknek áll a világ..

2011. márc. 31. 18:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Régebben olvastam egy Magyarország történelméről szóló könyvet.Elég sokat kaszaboltak,fosztogattak minket a törökök,és asszonyokat,nőket is jó számmal erőszakoltak meg. Az etnikum, az arcvonások keveredtek (mongolid,markáns arcvonások,sötétebb kreolosabb bőr)alig lehet beszélni tiszta magyar vérről. És ez..ha hiszed ha nem,a nemi szerveken is meglátszik. Egyszerűen a gének, és a pigmentek miatt,valaki ott sötétebb,és kész. Nem gondoltam hogy ilyen olvasok egy töri könyvben...de hát ilyen is van.
2011. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor te sokat szexeltél, és most azt hiszed hogy attól lett a rózsaszín nunidból fekete...
2011. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!