Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért itéli el sokmindenki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itéli el sokmindenki az abortuszt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdés válaszában olvastam hogy elitélik az abortuszt és szánalmasnak tartják aki megteszi.Miért van ez igy??Mi a véleményetek erről?
2011. márc. 31. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy élő magzatba kerül... Egy életet vesz el, az aki abortuszt csinál.
2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
valaki azt mondja, hogy a babának már a kezdetektől kezdve lelke van, ezért "embergyilkosság", amit csinál, de szerintem teljesen érthető hogyha nem kívánt a terhesség. egy ember életét teljesen tönkreteheti, ha túl fiatal, ha még tanul, vagy még egyszerűen nem készült fel az anyaságra.
2011. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
13%

mert gyilkosság! gondold már el ha anyádék nem akartak volna téged megölnek akkor és most nem fárasztanál itt indenkit ilyen kérdésekkel....-.-"

amúgymeg ott a gumi. használj cottont aztán nem lesz gyerek és nem kell abortuszozni...ilyen egyszerű a receptje. aki hülye az meg haljon meg vagypedig vállalja a felelősséget. ennyi....

2011. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert ilyen a világképük, valaki szerint létezik lélek és ha egy embriót "megölünk" akkor az már gyilkosság. Igazából abban sem vagyok biztos, hogy élőnek nevezhetjük-e egyáltalán... Mondjuk ez a tudomány elég nagy szürke foltja a mai napig, hogy nem tudjuk teljesen definiálni az életet magát... Én személy szerint abortuszpárti vagyok. Emberséges megközelítésből úgy is mondhatnám, hogy jobb ha 17 éves korában elvesznek egy életet majd 10-15 év múlva 2 teljes életet élő gyermeket nevelhet az anyuka, mintha 3at de szar körülmények között akikből csak guberáló csövesek lesznek, vagy tanulatlan tolvajok. Persze ezt csak magyarázkodásra használom, nem hiszek sem a lélekben és az embriót sem értelmezem még élőnek.
2011. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Kedves harmadik! Mire használja a gyapotot??
2011. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Én azért azt mondom, hogy vannak olyan esetek, ebbe beleértve a családi körülményeket, a lányt akié a magzat, egyszóval van olyan amikor azt mondom, hogy vetesse el! Mert jobb lesz neki is és a babának is.


Bárki bármit is mond vannak olyan helyzetek amikor jobb elvetetni!

2011. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mondjuk én személy szerint egyet értek azzal hogyha nem olyanok a körülmények vagy nincs felkészülve rá a lány vetesse el.szerintem egy 15-20 éves lánynak még nem kell gyereket szülnie.de mindenkinek más a véleménye.
2011. márc. 31. 21:03
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy élet lehetőségét veszi el, azt gondolván, hogy áh ez úgy se tud beszélni, megölhetjük. Úgy tesz ilyesmiket az ember a környezetével, másik élővel, hogy azt hiszi, ő mint különálló létező és a másik létező valami két idegen dolog.
2011. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos a kanos hülyegyereke csak megcsinálni tudja a gyereket de felnevelni azt nem!

Anyiból egyet értek az abortusszal, hogy a mai megélhetési nehézségekből szinte már lehetetlen felnevelni a gyermeket, de azért meg elítélem, mer még is csak egy magzat ami már életben van.

2011. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy onnantól baba a baba, amikor az anyja a karjában tartja. Addig bármi történhet odabent - sajnos -, ismerek olyat, aki a terhesség 7.hónapjában vetélt el. Pontosabban akkor halt meg a magzat, meg kellett szülnie a saját halott gyermekét. Egy nagyon kedves ismerősöm volt, és láttam, amit akkor átélt. Akkor döntöttem el, 15 éves fejjel, hogy ha egyszer oda jutok, az utolsó pillanatig nem szeretném beleélni magam a kismamaságba.

Abortusz ellen pedig egyáltalán nem vagyok. Ha nem is feltétlenül kortól, de rengeteg dologtól függ, hogy valaki fel tudná-e nevelni a babáját. És ha erre bármilyen oknál fogva nem áll készen a család, akkor jobb elvetetni, minthogy a megszületett baba később csak szenvedjen az életben. És nem véletlenül engedélyezett szerintem az abortusz egy bizonyos ideig. Egy pár centis "sejtnek" még nincsenek érzelmei, nincsen lelke, csak alapszükségletei. Morbidul hangzik, de kb. annyira élő, mint egy bacilus. Sajnálom, ha bárkinek a lelkébe tiportam, de én így gondolom.

2011. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!