Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOGYAN lehet azt elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN lehet azt elfogadni, hogy akit szeretek, annak a fiúnak nem vagyok egyszerűen fontos? Néha szakít rám időt, ennyi.

Figyelt kérdés
Valaki tippet? :(
2011. márc. 31. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet elfogadni, s ne is próbáld. Nem csaphatod be saját magad.
2011. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresel mást aki eltereli ilyen dolgokról a figyelmedet :)
2011. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De ha nem akarok mást, mert őt sem akartam jelenleg...

Valami hobbi segítene?

2011. márc. 31. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
És tudja hogy szereted?
2011. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudja, voltunk együtt, de a távolság közbe szólt. Nem, nem tudtuk megoldani, mindkettőnknek rettenetesen fontos a tanulás, az pedig annak a rovására (is) menne. Tudom, hogy sokszor ezért "nem foglalkozik vele" - már ha a netes kommunikációt annak lehet venni -, de bánt, mert úgy gondolom, mégsem az játszik közbe. Nem is lány, barátok... persze, megértem. De fáj.
2011. márc. 31. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy?

Írj nekem e-mailt elérhetőséget, akár msn-t.

Beszélek veled, itt nehéz elmagyarázni hogyan felejtheted őt el.

2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak néha beszélget veled, az annyit hogy tesz, hogy nem nagyon érdekled, ennyi. Egyenlő: nem szeret. Keress olyat, aki igen.
2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok keresni senkit, nincs szükségem kapcsolatra, nincs rá időm, de ő meg mégis bennem maradt, szeretem. Őt szeretném "kiűzni", hogy ne fájjon.
2011. ápr. 12. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
HOGYAN lehet azt elfogadni, hogy akit szeretek, annak a lánynak nem vagyok egyszerűen fontos? Néha szakít rám időt, ennyi.
2011. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó érzés azt elfogadni, hogy valaki neked sokkal fontosabb mint te neki, talán nem is lehet. Én is hasonló cipőben járok. Ha belegondolok, tulajdonképpen mit szeretek benne, nem tudom megmagyarázni. Ha előfordul, hogy kicsit "bunkóbb" én még akkor is szeretem. Nem tudok sajnos erre választ adni, de lehet, hogy tényleg csak valaki más tudna ezen segíteni, ő is úgy jött nekem, hogy "felejtésként", de aztán barát maradt. Legalábbis az ő szemében. Tudom, amikor csak ő kell, akkor más szóba se jöhet, de lehet meg kell próbálni
2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!