Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene, ha első csóknál kicsit megnyalnák az ajkatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mondjuk lassan, megcsókolnak, aztán még egyszer, de akkor már egy kicsit megnyalják az ajkatok. Kicsit butának tűnik a kérdés, de remélem értitek xd
2011. ápr. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisajkat, vagy a nagyajkat?
2011. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD első:DDDD

amúgy jó:)

2011. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó volt.

De mondjuk nekem első csók tartott vagy 5-10 percig, és hát nyelv is került bele hamar XD

De mi egy sötét szobában voltunk kettesben az ágyamon

És nem, nem feküdtünk össze

Amúgy lányfüggő, és ha nagyon gátlásos, akkor legyél óvatosabb, és nem kell erőltetni vagy sietni

De szerintem nem túlzás, amíg nem kezded el mellé a seggét vagy mellét markolászni, és finoman csinálod

A lényeg, hogy érezd, hogy jó neki, addig jó

2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
100%

első hsz mindent visz..:D


- amúgy sztem első csóknál még nem kéne.. bár lányfüggő.

2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem tetszene ,nekem nem volt meg elso csokom de ha igy biszti jo lenne:D
2012. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!