Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelt valakit, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelt valakit, hogy milyen a kisajka, amíg ez nem volt téma?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést lehet olvasni, hogy "Úristen, az enyém ilyen meg olyan, fog ez valaha tetszeni valakinek?!", na meg a másik oldalról is, "nekem ez jön be, a másik fúúj". Szóval az lenne a kérdésem, hogy amíg ez nem volt közbeszéd tárgya, volt a férfiaknak kedvenc típusa, illetve mikor egy lány magára nézett, eszébe jutott, hogy ez neki nem tetszik?
2011. ápr. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk nem foglalkoznak ilyennel. Amíg ápolt egy nuni addig nem finnyáskodnak. :)
2011. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát,engem addig is érdekelt egy kicsit,hogy milyen a sajátom,mert nem annyira tetszett,de most,hogy itt olvastam már egy csomó ilyen kérdést ,kicsit elgondolkodtam,hogy ez tényleg fontos lenne?

De szerintem nem fontos.Hiszen csak annak mutatom meg aki szeret és őt meg ez az utolsó ami zavarni fogja...

2011. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez sose volt gond. Nincs semmi baja, a pasiknak is bejött szóval szívesen mutogatom most is. :D:D
2011. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából sose néztem meg magam lent tüzetesen, max csak kitapogattam a dolgokat, így esztétikailag biztos nem zavart.


Mivel nem volt értesülésem arról, hogy ebből van "normális" kivitel is, így nagyon nem is foglalkoztatott, hogy nekem ez most mennyire nem esztétikus vagy igen. Szóval nem igazán tudom, hogy a sajátomé hol helyezkedik el, de a barátom szeret ezzel, én még nem görcsösködtem ilyesmin. Szóval nem .Nem érdekel. Most sem.

2011. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:-)
2011. ápr. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!