Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire látszik rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire látszik rajtam, szeretnék végre már egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Egyik lány az osztályban kérdezte, hogy van-e barátnőm. Mondtam, hogy nincs, erre egyik haver rámondja poénból, "neki egyszerre három van!". De nem is ez a része a lényeg.

Az van, hogy mindenki, ilyen csajozós típusnak tart, még az új osztálytársak is akik ebben a tanévben ismertek meg engem, és kb egyszer nem láttak lány mellett állni, és ráadásul kb egyszer nem mentem oda egy lányhoz sem.

Bár az igaz, hogy szeretnék barátnőt (ki, nem?), de ennyire látszik rajtam vagy mi?

Elégégé félénk típus vagyok. :P


16F


2011. ápr. 2. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Bár az igaz, hogy szeretnék barátnőt (ki, nem?), :


Én nem! Nem vagyok meleg sem. XD

Egyébként velem is ugyanez van, rólam is mindenkinek az az első benyomása, hogy szexmániás csajozógép vagyok, pedig nem. Nemtom miert XD Pont ezert nem figyelnek fel ram a normalis csajok, nekem meg csak olyan kell majd.

22f

2011. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:55

Na,én most felfigyeltem rád :) Remélem megtalálod álmaid nőjét.

Azt szokták mondani,hogy lelehet venni azt,ha valaki görcsösen szeretne párt magának. Ne gondolj rá,és majd akor talál rád a nagy Ő,amikor nem számítasz rá.

2011. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De én most nem szeretnék barátnőt, épp ez az. Sose azon vagyok, valahogy nem érzem hogy kellene, nem tudom miért. Innen onnan visszahallom, hogy mindenki olyannak gondol amit leírtam fentebb. Csak ha majd egyszer igen, akkor normálisat. Sose azok néznek, meg nem azoktól hallom vissza, hanem akikről tudok egy s mást. :\

elso vagyok.

2011. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Második vagyok: Te is normális vagy (a válaszodból ítélve), szóval nyugi,normális barátnőd lesz,ha majd szeretnél. A normális csajok szeretik a hozzád hasonlókat.
2011. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hol laksz?:P:)
2011. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:03


Mért kérdezed?


Ha kell leírom neked az msn-en címem privátban.


Vagy, csak nem te vagy az a lány? :)

2011. ápr. 2. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan nőcsábász kisugárzásod van, még akkor is, ha ezt te nem érzed magadon... :) Kívülről máshogy látnak a többiek. Én is ismerek olyan fiút, aki azt állította magáról, hogy nem az a csajozós típus... elég volt csak ránézni, egyből az ellenkezője jött le :D :)
2011. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél félénk! Valószínűleg jól is nézel ki, különben nem néznének csajozó gépnek.

A kislány aki rákérdezett, hogy van-e barátnőd, lehet, hogy tapogatózott, hogy mi a pálya, mert tetszel neki (a haverod beszólása meg vagy csak duma, vagy csak féltékenység).

2011. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány aki kérdezte, van pasija..
2011. ápr. 5. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy barátnőjének tetszel.
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!