Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért riadnak vissza a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riadnak vissza a csajok az olyan fiúktól, akiken látszik, hogy görcsösen keresnek barátnőt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki görcsösen keres, az többnyire azért teszi, mert addig sikertelen volt, és a kudarcok miatt begörcsölt. A sikertelenség oka az, hogy többen elutasították (most mindegy, hogy jogosan, vagy nem). Általános evolúciós alapelv, hogy amit a faj (falka) több tagja elutasít, azt kerülni kell, legyen az étel, terület, fajtárs, akármi - ez egy ösztön. Vagyis a többször elutasított (és emiatt begörcsölt) példányt kerülni kell.


Vagyis aki görcsösen próbál összejönni mással, az gyakorlatilag kiírja magára, hogy már százan kikosaraztak, menekülj.


Ez egy ördögi kör, de ez van. Azzal lehet kilépni belőle, ha levakarod a feliratot és úgy csinálsz, mintha alfa hím lennél, aki eddig is mindenkit megkapott. Ezzel az ellentétes ösztön jön be: "aki mindenkinek kell, az kell nekem is".

2010. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert olyan benyomást kelt, hogy nem személy szerint én kellek neki, hanem barátnő (mindegy ki, csak valaki)
2010. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És a fiúk miért riadnak vissza az olyan csajoktól, akiken látszik, hogy görcsösen keresnek barátot?
2010. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem riadok vissza, mutass egyet, meglátom a dolgot :D


25/F

2010. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az első komment nagyon ütős:D az embereket tényleg úgy viselkednek, mint az állatok, ezt rengeteg helyzetben meg lehet figyelni. Nem szabad törekvőnek lenni egy kapcsolat-kialakitásánál, mert a csaj rád fog unni, inkább add a laza-gyereket, aki egyszerre 20 csajjal kavar és éreztesd vele, hogy mekkora jutalom, ha őt választod. mindjárt más a felállás:)
2010. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert bennük nincs semmilyen kihívás, akárcsak a jófiúkban
2010. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert ha görcsösen keres barátnőt, akkor gyakorlatilag tök mindegy neki, ki akad az útjába, ha esetleg sikerül behálóznia valakit,az megfelel.. Nekem van most egy olyan 18 éves ismerősöm, akinek még nem volt barátnője és nemcsak velem,hanem mindenkivel össze akart jönni. Szóval ha ez lenne a nagy szerelem, akkor kösz, NEM kérem!
2010. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 8.03-asnak igaza van, nincs bennük kihívás, meg én azért is nem kezdek velük, mert nem akarom, hogy az legyen, hogy nem jövök vele össze és hívogasson, írogasson újabb találkozásokat kérjen. Nem képesek felfogni, hogy nem.
2010. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát volt egy barátom akivel már szakítottam de görcsösen kereste a barátnőt(am jól nézett ki) de azért riadtam vissza mert az ilyenek általában sokat akarnak mert kíváncsiak a csókra meg a szexre.. :)
2010. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:05 és 15:02 vel egyet értek:)
2010. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!