Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ért már titeket ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ért már titeket ilyen sokkhatás?

Figyelt kérdés
Tegnap összejöttem egy csajjal buliban. Amolyan diszkó királynő, elég jó stílussal, top5ben volt aznap. Chanel, Gucci, arany a csajon. Nagyon érezte az éjszakát. Aztán ma kimentem hozzájuk kocsival és egy ilyen házban találtam rá: [link] A tyúkok ott rohangáltak szabadon, a disznók röfögtek, Ő meg ott söprögetett a mocsokban. Tök lehangoló volt.. :((( Ja és láttam egy traktort is.. Teljesen leblokkoltam!
2011. ápr. 2. 22:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

hogy oda ne rohanjak :))) az igen sokkhatás, fel tudtál kelni az elképedésből?

én már láttam a lelki szemeim előtt, hogy kiderült, hogy f@rka van, erre te meg jőssz ezzel, ez nem baj, ház ez is, nem?

2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják: "nem mind arany, ami fénylik".


Amúgy lehet, hogy szegények, és a csajnak van egy pár buliba való ruhája, hogy ne nézzék ki. Másrészt nem a pénz a minden.

Gondolom téged így már nem érdekel, mert nem igazi "diszkókirálynő"

2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő a modern kori Hamupipőke.
2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez oltári, jót röhögtem ;)


De figyi te nem ismered a hamupipőke című mesét?

Szted azt hülyeségből írták? :D

2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Kamu.
2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a csajra hajtottál, hanem a Guccira, akkor megérdemled.
2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a lány szeret bulizni nagynehezen összespórolt magának ilyen dolgokat hogy a látszat az legyen hogy ő olyan

számított rá hogy te mész? hogy reagált rád? és te mit mondtál neki?

2011. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem hallottál koppintott Gucci-ról, Chanel-ről, és sárga színű (nem arany), csillogó ékszerről? :)) Bakker!!!
2011. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
jaj maradj már... ez most vagy kamu,vagy te vagy a szerencsétlen. vagy mind a kettő. diszkókirálynő,mi, az már nem is fontos,hogy esetleg normális volt-e vagy ilyenek... pfff... nevetséges.
2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a diszkó királynő és a jó stílus sosem fért meg együtt. Vagy egyik, vagy másik!
2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!