Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ért már titeket ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ért már titeket ilyen sokkhatás?

Figyelt kérdés
Tegnap összejöttem egy csajjal buliban. Amolyan diszkó királynő, elég jó stílussal, top5ben volt aznap. Chanel, Gucci, arany a csajon. Nagyon érezte az éjszakát. Aztán ma kimentem hozzájuk kocsival és egy ilyen házban találtam rá: [link] A tyúkok ott rohangáltak szabadon, a disznók röfögtek, Ő meg ott söprögetett a mocsokban. Tök lehangoló volt.. :((( Ja és láttam egy traktort is.. Teljesen leblokkoltam!
2011. ápr. 2. 22:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

:)

Sztem nem ez a fontos. Kivéve ha a pénzre hajtasz. Bár attól lehet sok pénzük, hogy ilyen helyen élnek, csak nem a kéglire költik. :)

De ha tetszik a lány, akkor ne a házuk miatt hátrálj meg. Tudod, a külső csak másodlagos.


Engem egyszer úgy ért hideg zuhany, hogy egy nagyon jóképű, jólöltözött pasival szemeztem/flörtöltem a discoban, tök sokára sikerült (több hét) úgy alakítani a dolgokat, hogy normálisan beszélni is tudjunk. És amikor megszólalt.... akkora agyatlan paraszt volt, hogy azt se tudtam hogy meneküljek el. Na ez a nagyobb gáz. :)

2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Arany ékszert azért simán tud venni egy oylan lány is, akinek az udavrában tyúkok rohangálnak és disznók röfögnek, de márkás ruhák pedig-mint előttem írták-lehetnek koppintottak.
2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
bameg, most te mire hajtanál a csajra, vagy a pénzre? azért nem kell lenézni mert olyan körülmények között él, attól függetlenül nyogodtan mehet ő is bulizni,nincs megszabva csak az mehet be bulizni akinek a zsebében van legalább 20 ezer, ha meg jó csaj normális és szép is, akkor meg mi a probléma???
2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát ezen jót röhögtem... Mégis mit vártál egy disco királynőtől?..:D
2011. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

de ugye nem leszel öngyi??? :DDDD

nagyon súlyos vagy :DDDDD

2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Most elgondolkodtam, hogy az űrből pottyantál e- ide, hogy így rácsodálkoztál egy-két tyúkra, meg egy traktorra?

Szerintem aki ezen a bolygón él, annak ez nem lehet ekkora megrázkódtatás :D


Irigylem a problémáid. A csajt meg sajnálom. Olyan körökbe akar kerülni, ahova nem jó és úgy ítélik meg, ahogy Te.

2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hihi, én is jót röhögtem rajta:D:D Nem rossz..
2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Jéé felismerted a traktort? Csak nem ti is paraszt vagy??
2011. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A traktor volt a hab a tortán :D
2011. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
mi van veled tordas??? nehogy felakaszd magad, vagy nehogy ereket vágj XDDDDDDDDDDDDDDDDD LOOLERRRRRRRRRR
2011. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!