Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ért már titeket ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ért már titeket ilyen sokkhatás?

Figyelt kérdés
Tegnap összejöttem egy csajjal buliban. Amolyan diszkó királynő, elég jó stílussal, top5ben volt aznap. Chanel, Gucci, arany a csajon. Nagyon érezte az éjszakát. Aztán ma kimentem hozzájuk kocsival és egy ilyen házban találtam rá: [link] A tyúkok ott rohangáltak szabadon, a disznók röfögtek, Ő meg ott söprögetett a mocsokban. Tök lehangoló volt.. :((( Ja és láttam egy traktort is.. Teljesen leblokkoltam!
2011. ápr. 2. 22:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz! Nehogy felkérjenek disznóvágáskor böllérnek...
2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

szerintem buli után hazakísérhetted volna, akkor nem kellett volna most csalódnod xD


De amúgy érdekes, a kép címében az van hogy fotók eladó parasztház. Szóval vagy kamu a kérdés vagy ingatlanközvetítő vagy xD

2011. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
énis azt figyeltem:Dmármint a kép címét:D
2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen háza van, mint a képen, annak nem telik traktorra, tehát akérdés már itt hibádzik.. Lehet ez csak ilyen hétvégi kis ház.. Én is szeretnék egy kis parasztházat néhány ha földdel, ahová lejárhatok pihenni,kikapcsolódni, ha úgy tartja kedvem..:)
2011. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
az is lehet h ez csak a lány házához hasonló, szóval keresett vmit a neten h gyorsan megtudja mutatni h a diszkókirélynő micsoda egy viskóban éldegél.
2011. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Adnák el a traktort, az árából vehetnének normálisabb házat.
2011. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet így gondolkodni? Megáll az ész. Gondolom, hogy a szörnyű sokkhatás után hazament a luxusvillájába és jól leitta magát. A legszomorúbb az egészben az, hogy ilyen gyökér állatok, mint a kérdező, a valóságban is léteznek. A világ sokkal jobb lenne nélkülük.
2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Vászilíj Zájcev válasza:
Én normális körülmények között élek, de nem hordok kamumárkás ruhákat... nincs rászükségem
2011. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Úr Isten mekkorát nevettem xDDDD szerintem kamu kérdés, de azért vicces
2011. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ ez a beszabehu kategória xD

Szerintem is kamu, de ha nem akkor irtó nagy k.csög a kérdező:D. Mi a baj a tyúkokkal talán nemszereted a csirkemellet, combot vagy a tojást? Miért baj h söpröget, legalább a körülményekhez képest törekednek a tisztaságra. Ja hát a pontot az I-re a traktor tette fel xD. Amit meg többen írtak h nemlenne pénze traktorra akinek ilyen háza van meg h adják el a traktort és vegyenek házat azoknak megsúgom h nem minden traktor kerül milliókba, lehet kapni nagyon olcsón is használtan. Na de nem folytatom mert ha a kérdezőt azzal vádoltátok h ingatlanos, akk énmeg traktorkereskedőnek leszek elkönyvelve:DD

2011. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!