Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy befogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy befogja az idegesítő pofáját egy illető?

Figyelt kérdés
Sajnos naponta kell vele találkoznom és ahogy megszólal kinyílik a bicska a kezemben. Amúgy egy nagyon nyugodt ember vagyok de ő képes elérni, hogy a plafonon legyek.Gondoltam rá, hogy elvágom a hangszálait de nem vagyok sebész.Mit gondoltok mit tegyek?
2011. ápr. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:

fuuu tudom miről beszélsz, sajnos nálam is vannak ilyen emberek. Nagyon frusztrálnak, pusztán a jelenlétük is.

szerintem kerüld el jó messzire!

76/Nő (özvegy)

2011. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ajaj:D Ha már nem a zsebedben nyílik a bicska, hanem a kezedben, ott már baj van:D

Mondd meg neki, hogy ne beszéljen hozzád, ha pedig folytatja, határozottabban kérd meg. Ha erre sem hallgat, törd be az orrát.

De gondolom ez már magadtól is eszedbe jutott...:P

2011. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki többször is, hogy maradjon csönbe mert már migrénes vagyok tőle, de nem foglalkozott vele, aztán vittem neki számlát a gyógyszereimről, hogy fizesse ki mert miatta kellenek, de az sem érdekelte, az orrát nem akarom betörni mert nem bírom a vér látványát legutóbb is elájultam amikor megvágtam magam..
2011. ápr. 2. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszeres dolog remélem kamu, mert különben elég gyökér vagy, ha elvitted neki megmutatni a számlát:D

Ezt pedig máshogy nem lehet lerendezni. Ha nem hallgat a szóra, akkor be kell fenyítened, ha erre nem vagy hajlandó, vagy képes, akkor tűrj.

2011. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyökér vagyok, de nem fogom tűrni inkább veszek magamon egy kis erőt és lerendezem egyszer és mindenkorra, a gyógyszeres cucc meg nem kamu marha drágák a bogyóim....
2011. ápr. 3. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az h egyszer és mindenkorra? Meg mi az, h gyógyszert szedsz miatta? Ember, nehogy elkezdj gyilkolászni, mert bűnösnek fogom magam érezni, hogy buzdítottalak:D
2011. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány? és te mi vagy?
2011. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgyértem beverem az orrát...én gyilkolni ugyanmár....
2011. ápr. 3. 00:07
 9/10 anonim ***** válasza:

melyik megyében laksz? lehet hogy ismerlek :D


amugymeg sétálj el mellette,szerintem csak magadnak csinálod a problémát

2011. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem dramatizálom túl az egyik munkatársamról van szó még a wc-re is követ, de komolyan furcsa hogy mostanában mindig akkor kell hugyoznia amikor nekem és persze miközben végzi a dolgát be sem áll a szája.Amúgy Andi vagy?
2011. ápr. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!