Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez nálatok tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok tényleg így működik, vagy tévedek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Kórházban voltam látogatni, mikor rokonom ágyával szemben feküdt egy 18 körüli srác. Bent volt a barátnője, mert ott cuppogtak előttünk. Mikor a csaj elment, a gyerek már elkezdett udvarolni, dicsérgetett meg bókolt. Nagyon sajnáltam a csajt, aki kiment. Fiúk, ti csinálnátok ilyet a barátnőtökkel? Ha igen, miért?

16/L


2011. ápr. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azért, mert a barátnőmet szeretem.
2011. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

flörtöl,szerintem ez belefér:)

tudod hány lán mosolyog rám amikor nincs a barátjával?

2011. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
y
2011. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt a jersey shore teszi az emberekkel:


http://www.youtube.com/watch?v=EyBwZeoxISk

2011. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban még a kapcsolatban elsődleges a szex. A csávónak el kell játszania a szerelmest, különben nagy valószínűséggel nem tud rendszeresen dugni. (Kevés az aki felvállalja ilyen idősen a szexkapcsolatot, ahogy szerintem te sem...)

Aki meg nem veszi észre az ilyesmit annak csak használ ha ilyen "korán" koppan, mint mikor már tétje van a dolgoknak.

2011. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, de sztem ez a normális !
2011. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg ez nem normális, de más az értékrendem.
2011. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!