Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok ez így működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez így működik?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de nagyon nagy általánosságban ez így működik:


A nőknél, ellentétben a férfiakkal nem kialakul a vonzódás, hanem kapásból dől el. Ezért mondják, hogy fontos az első benyomás. Tehát amíg egy fiú szépnek talál egy lányt, és idővel, ahol megismeri, úgy alakul ki a vonzódás, a nő az elején dönti el, hogy a 3 verzió közül hova teszi: 1. férfi, 2. olyan hímnemű egyed, akivel jól el tud beszélgetni, stb. de semmi komolyat nem akar tőle 3. gyökér, akitől menekül.


Ha valaki nem az elsőbe kerül, felejtős a csaj, ezt pedig csak az első benyomás(ok)-al tudja elérni. Ha tetszik neki, de nem lép már az elején 2-es lesz, ha igen 1-es. Ha meg gyökér, teljesen mindegy.


2011. szept. 10. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a kettesből még simán kialakulhat 1-es is.
2011. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egyáltalán nem így működik.

Kezdem azzal, hogy amíg nem ismerem meg, nem dönthetem el róla, hogy gyökér-e vagy sem.


Illetve sok esetben pont azért alakul ki vonzalom, mert belsőre teljesen az ideál, úgy viselkedik, úgy beszél, stb, ami megint nem dől el két perc alatt.


Fél perc alatt legfeljebb az dől el, hogy tetszik-e vagy sem, de attól még lehet buta, vagy bunkó, ami egyértelműen kizáró ok. Mármint nálam.

2011. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

most vagyok pont egy ilyen helyzetben.

Van egy srác,aki így külsőre nem az ideálom és különösebb érzelmeket sem vált ki belőlem,de például amikor találkoztunk,akkor sajnáltam,h nem tölthetünk több időt együtt,de itthon megint semmi érzelem nem volt amikor visszagondoltam rá.Sokan azt mondják,h egyből ne is várjak semmi szívdobogást,meg ilyesmit,de én erre vágyom.

Tehát nekem ez a srác a 2.kategória,de ha esetleg többet találkoznánk,kialakulhatna valami.

Szerintem sokan vagyunk így nők/lányok,csak az a különbség,h van aki vár,hogy hátha kialakul valami,van aki pedig a szikra hiányában nem is erőlteti a témát(én is ilyen vagyok,mert volt már olyan akit ha megláttam belremegett még a lábam is és nekem ez kell).

Ha meg valaki gyökér ,meg bunkó az egyből lejön a viselkedéséből és ki akar egy ilyen embert maga mellé???

2011. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
LOL
2011. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre hülyébb elméletek látnak napvilágot.
2011. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tudok mondani:a külső ami megfog a belső ami megtart...:Dezért nehéz elkezdeni ha nem jössz be neki elsőre utána nehezebb:Dha tetszesz neki mint pasi onnantól azért könnyebb:D
2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tetszel..:D:Shopsz
2011. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem így van. sőt.

egy másodperc alatt eldöntöm valakiről érdekel-e, mint férfi.

(ha nem, természetesen nem zárja ki azt, hogy emberként érdekeljen.)

2011. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nagyon okos magazinból van? Szerintem nem így van. Nem hiszem, hogy egy olyan bonyolult dologra mint, az emberi kapcsolatrendszer rá lehetne húzni, egy ilyen lebutított sémát.
2011. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Pont fordítva van. A férfiaknak először a csaj külleme tetszik meg, majd megpróbálnak beleszeretni a személyiségébe, míg a nők a belsőt szeretik meg és utána próbálják normalizálni a srác külsejét. Ezt nem én találtam ki, tény. Persze ez nem fizikai törvény, de az esetek 75%-át ez jellemzi. Nem tudom, honnan vetted a kérdésedben leírt f*szságot.
2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!