Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

A kérés az lenne, ha kicsit berúgva, de nem talaj részegen. Valakivel órákon keresztül elvagytok, smároltok, tapinyalifali... Másnap pedig már meg sem ismertek? Ez miért van? És legfőképp érzelmileg jelent ez valamit?


Nem mintha a világfájdalom kerülgetne a csaj miatt.. De többször kerültem ilyen helyzetbe, de soha nem voltam képes felfogni ennek a metodikáját.. :D


22/f


2011. jan. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

"Kicsit" berúgva az ember több mindent bevállal. Lehet neked kéne józan állapotban kezdeményezni, és akkor talán megismerne :)

24/L

2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a lányoknál működik így :D Pont most van egy ilyen sztori a baráti körömben, csak ott a fiú nem akarja megismerni a csajt.

Egyébként, a lányok hajlamosak "szerelmesre" inni magukat. Bár én ilyenkor olyannak borulok a nyakába, akit minimum kedvelek :)

2011. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam sehogy, mert sosem voltam részeg, és nem is csókoltam meg soha olyat, akibe nem vagyok szerelmes...

Elég valószínű, hogy az ilyen lányoknál az alkohol és mondjuk a szex/ törődés/ ölelés/ pasi/ stb - hiány együttesen váltja ki ezt a dolgot, de különben nem akar semmit a fiútól, ezért másnap inkább "meg se ismeri", hátha a fiú többet akarna tőle, míg ő nem. Szerintem is próbálkozz inkább józan lányoknál. :) 20/L

2011. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam még részeg, de úgy hallottam, hogy tényleg előfordul ilyen emlékezetkiesés a kijózanodás után.
2011. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nono.. azért szalagszakadás nem volt. Még annyit hozzátennék józanul én sem mennék bele ilyen enytyem-pentyembe. De a csaj sem volt kómás, dülöngélő részeg.
2011. jan. 3. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínű azért, mert részegen olyasvalakivel is elmennek ismerkedni - nem feltétlenül dugni - akikkel józanon sosem mennének, mert mondjuk nem tetszik nekik. Aztán mikor meglátják másnap, akkor hopp, ez csúnya, nem kell.

Vagy nem kell a sárga földig innia magát ahhoz, hogy ne emlékezzen. Én sosem iszom magam csutka részegre, mégis vannak olyan foltok, amikre nem emlékszem.

21/L

2011. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert részeg volt, hibát követett el, és most marja a bűntudat. Hagyd inkább az ilyet, ne nehezítsd meg a dolgát szegénynek...
2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
néhány feles után mindenki szimpatikusabb :) akkor is, ha az ember nem túl részeg. velem is pont ez történt szilveszterkor. szerintem nálam is az játszhatott közbe, hogy mostanában vesztettem el a barátomat, és érintés- meg szeretethiányom van. mondjuk a srác azóta keresett, én meg úgy gondolom, hogy lehet valami a dologból (merthát a pia nem változtatja meg, hogy ki is az ember, csak a gátlásait oldja...), ezért belementem, hogy találkozzunk.
2011. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!