Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon szánalmas lenne? Nem tudok tovább várni?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Évek óta szerelmes vagyok belé,ilyen plátói a dolog.Nem ismerem,de amikor találkozunk,látom rajta,hogy bejövök neki.Mint a legtöbb csaj,én is arra várok/vártam hogy meghóditson,kezdeményezzen.De semmi.Én már kezdem ezt a helyzetet unni. Arra lennék kiváncsi,hogy ha én kezdeményeznék,az nagyon gáz lenne? Nincs barátnője.Vagy félreérthettem,és mégse jövök be neki? (elég félénk) Köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 3. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeményezz, lehet, ha kihagyod, akkor életed párját hagytad ki... nem lehet tudni. Hajrá!
2011. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első: jaj,ez nagyon kedves volt :)
2011. ápr. 3. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz a mai világban meg pláne nem.

Ha meg bejössz neki akkor biztos nem veszi tolakodásnak és akkor ő is bátrabb lesz.

Persze nem kell nagyon nyomulni csak egyszerű kérdésekkel kezd de olyanokkal amikre hosszan kell válaszolni és akkor már feloldódik és te is.

Egyszóval beszéltesd.Ha kölcsönös akkor minden rendben lesz;)

Hajrá!!

2011. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyszerű kérdésekkel kezd de olyanokkal amikre hosszan kell válaszolni és akkor már feloldódik és te is.

Mik azok a mondatok ?Pl

2011. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl : Merre jártál? Hova mész? Mit csinálsz? stb.

Ezekre nem lehet egy igennel vagy nemmel válaszolni.

És mivel megkérdezed ezért ő valószínű hogy elmondja.

2011. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
korotok?:)
2011. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most válaszolok. Én 21 vagyok,őt nem tudom pontosan. kb 27. Köszi a tippeket és a válaszokat.
2011. ápr. 3. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp kezdeményezz, főleg h veszíteni valód tképp nincsen. a mai világban meg egyáltalán nem gáz ha egy csaj kezdeményez, vannak pasik akik kifejezetten azt szeretik ha egy csaj határozott és kezdeményező. szval hajrá, sok sikert :)
2011. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!