Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni egyetemista, sármos férfiakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem azt hiszem,egyértelmű,hol lehet megismerkedni értelmes,egyetemista,hűséges pasikkal??

Szép estét!

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 3. 20:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem miért nézel le egyáltalán bárkit. Mi az, hogy nem tudja megcsinálni? Tehát senki nem ért ahhoz, amiből X szakirodalmat elolvasott és számtalan szaktantárgyból sikeres (minimum 50-60%-os) vizsgát tett?

Nem látok arra utaló jelet, hogy a kérdező vagy bármelyik válaszoló lenézte volna azt, aki nem rendelkezik diplomával, ellenben veled, aki lenézed azt, aki nem rögtön dolgozni ment, hanem tovább tanult.

2011. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nézzétek,nem szerettem volna feszültséget kelteni,nem állt szándékomban senkit sem megbántani sem lenézni ,csupán egy olyan embert szeretnék megismerni,aki közel áll az én "világomhoz".

Szubjektív véleményem az,hogy egy takarítónő is lehet hűséges feleség és művelt ember,ha ezt az irányt tűzte ki célul az életében,éppen úgy,ahogy egy mérnök is élhet züllött és léha életet.

Nem hivatás kérdése ,ki milyen ember,ki milyen értékekkel rendelkezik illetve ki milyen célokat tűzött ki maga elé.

Tudni kell elfogadni azt,hogy nem vagyunk egyformák és tolerálni kell tudni embertársaink véleményét.

Mosolyogjatok és ne háborogjatok! :-)

/Köszönöm a 2-ik válaszoló érdeklődését,...aranyos volt Tőled,hagytam üzit/ :-)

2011. ápr. 3. 21:03
 13/29 anonim ***** válasza:
Igen! Nem tudja megcsinálni! Gyere ide és adok fel neked feladatott és tuti hogy nem tudod megcsinálni pedig egyszerű feladat lenne. Láttam már okoskodókat, mind megmutatták:S Ha nekem feladnál valami munkát hidd el megoldanám, mert van tapasztalatom! Nem papírom! Nyugi, mert árt az egészségednek:)
2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Várost nem írtál. :P

Amúgy, én is egyetemista vagyok, de bulikon, egyetemen kívül más helyet nem nagyon tudok sajnos. Hol találom meg az én egyetemista/főiskolás páromat? (mondjuk nekem ez a kitétel csak azért van, hogy így talán 'garantált' egy minimális intelligenciaszint, na meg viszonylag rugalmas, sok szabadidő :) )

F/23

2011. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

értelmes,egyetemista,hűséges pasi társat keres


:)


20, Bp.

2011. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm nekem nincs gondom a feladatokkal a tanulmányaimat is becsülettel csinálom és a munkámat is. Merész kijelentés, hogy egy egyetemista nem képes arra,amire más, csak mert van papírja, de ahogy gondolod. Sajnálom,hogy ez a véleményed.
2011. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nézd eddig nem láttam olyat aki bizonyított:) Én sem járok ókorba, de egy egyetemista azt hiszi:) Mondtam ez egy ilyen körforgás. Te nem nézzel többet ki belőlem és én se az egyetemistákból. Ez van. Tudom mi nem érünk fel agyilag:) de hadd ne mondjam hogy nem vagytok különbek:)
2011. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mindannyian mocskos plebejusok vagytok.

Üdv,

Michael Jackson

2011. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Éppen az a különbség közöttünk, hogy én nem nézek le senkit, rengeteg szakmunkás sőt még minden végzettség nélküli barátom is van, és soha egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy talán értéktelenebb másoknál. Ha téged lenéznek az nem a papír hiánya miatt van, hanem azért,mert felsőbbrendűnek érzed magad másoknál.
2011. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Na látod azért megmondod, hogy miért néznek le engem:) Pedig nem mondta senki se, hogy lenéznek. Én mindenkivel kedves vagyok csak itt elmondtam a véleményem ismeretlenként. Tehát engem nem utálnak:) és ez nem beképzeltségből írom. Kérdezőnek is van egy elvárása amiből nem ad le, hiába írja hogy nem néz le senkit ezzel. Csak neked rosszul esik, hogy a tényeket leírtam. Vannak mindenben kivételek, de többség ez. Én akkor nézem le az egyetemistát mikor el van szállva magától és semmire sem képes. Nem az emberekkel van bajom, hanem a szájuk és a tetteikkel:) Mintha királyok lennének. Ha koszos lenne a körmük már bőgnek mint egy csecsemő. Ez a nevetséges:D Tisztelem azt aki megérdemli, aki nagyra tartja magát azt NEM!
2011. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!