Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni egyetemista, sármos férfiakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem azt hiszem,egyértelmű,hol lehet megismerkedni értelmes,egyetemista,hűséges pasikkal??

Szép estét!

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 3. 20:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Azt írtam ha, te viszont ismeretlenül mindenkit egy kalap alá vettél. Azt hiszed valaki, akinek papírja van, vagy egyetemen tanul nem bírja a fizikai munkát? Mert én elég sok egyetemistát látok kukoricát címerezni. A diplomát adó szakmák zöme nagy felelősséget von maga után és elég soknak része a fizikai munka.A nem fizikai munkák ugyanúgy értékesek, mint a fizikai,nem is értem hogyan lehet összehasonlítani a kettőt, más és más és mindegyikre szükség van.

Nem mindenki nézi le a másikat és természetesen rosszul esik, ha ismeretlenül megítélnek, főleg úgy, hogy a negatív tulajdonságok egyike sem jellemző rám, szerintem aki nem ilyen és olvasta, amit írtál annak is rosszul esett.

2011. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én is látok egyetemistákat itt dolgozni, de abban hol az erő? Meg feladat megoldás? Tesómnak olyan barátnője van aki gazdag és mindent fizetneki, ilyennel is tisztában vagyok. Mennyire fer a tesómtól, hogy gazdag csajokat keres, mert neki ez az elvárása? Tisztában vagyok, hogy te mit akarsz, de akkor érts meg engem is. Tegyük fel, hogy a kérdezőt ismerem és nincs csak egy érettségim, de őszíntén szerelmes vagyok belé. Milyen választ kapok? Bocsi, nem felelek meg az elvárásának. Ha a te párod pont nem szereti az egyetemistákat? (gondolom egyetemista vagy/voltál). Szóval te sértőnek érzed amit írtam és én ne sértődjek meg, mert nem érthetem meg az egyetemistákat, ugye? Pont amiatt kapnék vissza utasítást, mert nincs papírom ez milyen??? Jah nem is beszélve a sármosságról:) csupa jó dolgot követel magának a kérdező és ezt természetesnek veszi!! Hát annyit mondok, hogy tudom nem lesznek még boldog napjai a kérdezőnek:) Sok elvárást láttam már és tudom hova tenni ezt:) Nekem legalább a szívem tiszta és nincs olyan feltételem, hogy papír vagy csini baba:) De ha te vagy más jobban tudja milyen egy igazi szerelem akkor hajrá. Nekem csak a belső érték számít.
2011. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Marci012 válasza:

Szia,


Mivel nem írtad, h laksz vagy tanulsz. Szegeden végeztem egy éve és kolis voltam. Ott lehet normális embereket találni. Meg könnyű is ismerkedni. De most jelenleg pesten dolgozok itt találtam munkát, itt még keresgélni kell a mori 2 nem ajánlom, cactus az jó bár oda idősek jár 26 felett. Van még a kuplung, szóda. Egyenlőre ezeket sikerült felfedezni. A kuplung volt a legnormálisabb. Merre tanulsz ?

2011. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A párválasztás mindenkinek a magánügye. Van, aki pénz alapján választ,van, aki "menőség" alapján. A kérdezőnek is épp annyi esélye van, mint bárkinek. Egyébként neked amúgy sem tetszene a kérdező,igazi egy van az életben és őt nehéz megtalálni.Ha alapból különböznek az elvárások, akkor nyilvánvalóan nem ő az igazi.

Nem mondanád, hogy nincs erő a munkájukban, ha ismernéd pl. akiket én,a feladatmegoldással megint csak nem értem mi a gond. Nyilvánvaló,hogy kőműves szakmunkát szakképesítés nélkül nem igen lehet elvégezni, de pont ezért van a szakképzés. A kőműves pedig a diplomás szakterületén nem tudná hatékonyan végezni a munkáját.

Megértem mit akarsz mondani, csak nem értek vele egyet. Ugyanezen elven nyugodtan bele tudnék kötni a belső értékekbe, mert bizony az van mindenkinek,csak épp nem mindegy mi és mennyi. Szerintem ez magasabb elvárás a külsőnél. Egy nőtől általában elvárás a romantikusság, visszahúzódás,csendesség. Na most bennem egyik sincs meg. Aki ezt várja el, annak meg én nem kellek. És? Nem felelhet meg mindenki mindenkinek, különben magának a párválasztásnak nem lenne jelentése.

2011. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

HahahaXD Na erről beszéltem:D Egyetemisták-.-"

Képzeld én csak egyetemista prostikról hallottam még és a discoban se alap fokon művelik. A párválasztásról is okoskodsz, de hát te vagy az IQ bajnok:) Figyelj belső érték más!!! Abban kell a választási feltételek. Pénz és egyebekben is lehet választani, de az már kib*szott gerinctelenség! Nem érdekel mennyire dicséred meagad meg mennyire az egyetemistákat egoista. Nem érdekel:) Vak vagy:) Istenitsd őket. Akkor is szánalmas réteg lesz, ezt most bizonyítottad te is. Valamit elismersz vagy elismertek? Röhej. Az munka amit neveztek? Hah.....

Folyamatosan védekezel! Védjed magad, ha ettől jól érzed magad. Nem gátollak meg ebben egy cseppet sem. Őszíntén az ilyen embereket tényleg sajnálom, legjobban a kérdezőt, de téged inkább nem. Akár ki mit is ír az nem változtat semmin. Úgyan olyan vak leszel, a kérdező is továbbra is háttereket fogja igényelni és pont:) De jó hogy hibátlanok vagytokXD csak tudnám, hogy miért nem tud egy egyetemista is bizonyítani valamit. A papír nem ér semmit ez az igazság!

2011. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyetemista prostikat úgy kell érteni, hogy gimisekről vagy szakisokról még nem halottam. Ám a gimisek a legjobbak, mert azok normálisabbak:)
2011. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te vagy megkeseredett és te próbáod bizonygatni mennyire rosszak akiknek ilyen végzettsége van. Én egy rossz szót nem szóltam azokról akiknek nincs, mivel nekem semmi gondom senkivel, neked van bajod másokkal, ribancok, semmit nem ér a papírjuk stb. Csak tudnám mivel bosszantottak fel ennyire. Itt sem szólt róluk senki egy rossz szót sem. Alapból hülyeség egymást papírforma alapján megítélni és sajnálni pedig azt kell,aki rászorul. A kérdező nekem egy értelmes talpraesett lánynak tűnik, akinek van egy vágya és ennek a teljesítéséhez kért segítséget. Semmi rosszat nem mondott vagy tett és szerintem nem is bántott meg senkit, ellenben te amilyen szavakat használtál tényleg ok nélkül az durva. Nem vitatkozom tovább, remélem egyszer tényleg megváltozik a véleményed. Részemről döntő szempont a párválasztásnál,hogy ne nézzen le és ne bántson meg oktalanul senkit és ezt hívják igazán belső értéknek szerintem.
2011. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
illetve papír alapján bocsánat, csak már nagyon fáradt vagyok.
2011. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Össze-vissza forgatod a szavaimatXD Na látom nem értesz. Na dehagyjuk, mert soha se fogod felfogni:S Írsz össze-vissza aztán engem veszel elő. Provokatív vagy te:P Ó bocsánat idegen szavakat használok egyetem nélkül:( Én beszélek elfogadásokról és te megcáfolod és utána ezt leírod másképp. Mi van? Bármit írok mindig ellentét. Ne forgasd a szavakat! Igaz csak azt tudodXD
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!