Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 evesen meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 evesen meg nem csokoloztam? 15/f

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen csókolóztam először.:)

18/F

2011. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16 voltam amikor először csókolóztam és marha váratlan dolog volt. szval nem ciki :)
2011. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Levcsikee válasza:
úristen... akkor ezek szerint elég ocsmány lehetsz.. vagyis így nem cink...
2011. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

inkább a kérdés ciki

és akkor mi van ha valaki csókolózott teszem azt olyan korban amikor trendi? több pénze lesz? sikeresebb lesz?

Csakmert én olyat még nem hallottam senki szájából hogy"Ne szólj be neki mert ő igazi nagymenő tudniillik már csókolózott"

Persze el tudom képzelni hogy ezek a korán csókolózok magukat kihúzva mennek végig a folyosón egynémelyek meg irigylik(hát tizenéves kor közepén mégsem azon megy a verseny kinek van nagyobb cégbirodalma)...de szerintem még a korosztály szemében sem az sziplán az értékmérő hogy csókolózott e már hanem hogy KIVEL

2011. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!