Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, írjatok. Vajon már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, írjatok. Vajon már lemondott rólam? Tudom hogy egy szerencsétlen, gyáva nyúl vagyok.16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki ha közeledik felém, ránézek, de oldalra néz. De barátnőm azt mondja hogy abban a pillanatban mikor elmegyünk egymás mellett, nagyon néz oldalról. Ez nem hiszem hogy jel lenne, egyébként a srác 18 lesz és bejön nekem. Régen állítólag bejöttem neki, de akkor nekem nem tetszett és ezért nem is léptem. Szerintetek már lemondott rólam? Nem nagyon ismerjük egymást, de szokott köszönni is, ha ez számít valamit.

16/L


2011. ápr. 3. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Akarmilyen ego neked ha normalis a srac akkor megerrti menj oda hoza egyszer amikro csak ketten vagytok es kerdezd meg h nem akarja-e h megprobaljatok ketten?? vagyis h egyutt legyetek gondolom erted...
2011. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!