Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màs is van igy vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màs is van igy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Randizok 1pasival aranyos meg vicces meg minden. De valami mègsem stimmel, bàrkivel is össze nem jövök nem tudom elfeledni az elôzô pasim. Ez màr nem az elsô eset. Ugy elkeseredtem, mås is van igy?
2011. aug. 23. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem szerencsétlenség, hanem idiotizmus.

Lehet, hogy nem hagysz elég időt, hogy kiheverd az előzőt.

Ha pedig igen és akkor sem tudod elfelejteni, az már egy kicsit égő.

2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,mennyi ideje szakítottatok az előző pasiddal...


Ha rögtön beleugrasz más kapcsolatokba nem biztos,hogy el tudod az újjal felejteni..De volt már erre is példa,szóval ne stresszelj ezen.Ha jól érzed magad mással,akkor esetleg kialakulhat belőle több is.Ha viszont taszít az új illető,akkor mindenképp szakíts.

2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Màr 1ève nem jàrunk. Tènyleg idiòtasàg. Arra is gondoltam, h azért nem tudok màssal lenni mert fèlek 1újjab csalòdástól, lehet mégis megéri megtartani ezt a mostanit?!
2011. aug. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!