Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màsnak is ilyen nehê...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsnak is ilyen nehêz, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sehogy sem tudok megmaradni valaki melett. A legutóbbi komolyabb kapcsolatom òta (1évig tartott) senkivel sem tudok eggyütt lenni, 1-2 randi ès màr koptatom is lefele. Vagy csak nem a megfelelô pasikkal randizok.
2011. szept. 27. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok emberrel van ilyen.Ha megfelelő fiúkkal randiznál akkor nem csak 1-2-szer találkoznátok.

Egyébként hány éves vagy?

2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általános "csaj betegség" a régit szereti, bár simán tud mással lenni eközben. Ami pedig Rád jellemző, valszeg ugyan azt keresed az újban mint ami a régiben volt.


Kíméld a fa*szikat addig amíg túl nem leszel az előzőn, a pótlék szerepet egyikőnk se szívleli, sajna én már voltam az, és nagyon nem tesz jót az önbecsülésnek.


Várj türelemmel.

2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, hàt ha màr a türelemnél tartunk akkor az mår vészesen kezd elfogyni, màr másfél ève nem jàrunk azòta még nem volt pasim.

21l

2011. szept. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!