Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti/Az emberek miért röhögik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti/Az emberek miért röhögik ki, azt aki szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, csak most fogalmazódott meg bennem a kérdést. Már általános iskolába, sőt, óvodába is furcsálltam, hogy például aki elesik, azt miért röhögik ki? Kárörvendés, vagy ennyire humoros lenne, hogy valaki eltaknyolt?

Azért ide tettem fel a kérdést (tudom, anyámat...) mert ez a részleg a legaktívabb, itt kaphatok a legtöbb választ, "közvélemény kutatás".


2011. szept. 14. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Védekező mechanizmus. Akit szerencsétlenség ér, az biztosan megérdemelte, tehát velünk nem történhet meg ilyesmi.
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Koldus ***** válasza:
100%
Igen, kárörvendés. Jó másokon röhögni. Ha én elesek rajtam is röhögnek, ez van...
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenen tudok röhögni! Legszeb öröm....
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Én nem bírom ki, mindig kiröhögöm. Nem tudom visszafogni. Én is röhögök magamon, ha elesek. Amúgy meg szeretek kárörvendeni. :D
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*legszebb
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Walk With Me ***** válasza:
100%

Néha tényleg ki lehet nevetni egy ilyen kis "balesetet". Én is nevettem már magamon pl mikor beleléptem egy üres vödörbe és elestem. Katona dolog. Csak tudni kell a határt az ilyen kis bakik, és a tényleg megalázó dolgok között.


Amúgy sokan azért nevetik ki a "szerencsétleneket", mert megnyugtató érzés lehet nekik, hogy ők "jobbak", velük nem fordulhat elő az ami a másikkal, és így ők a menőbbek.

2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 napietus ***** válasza:

nézz meg egy gagyi vígjátékot. tele van ilyen "elesős" jelenetekkel.


szerintem azért lehet, mert egy esés (ha nem súlyos) külső szemlélő számára akár komikusnak is látszhat.

2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocsi, de én is röhögök az eséseken. Marha egyszerű a miértje, vicces, helyzetkomikum.

Magamon is röhögök, ha elesek.

Jó persze egy súlyos esés, ahol mondjuk vérzik meg törik a szerencsétlen, azon normális ember nem röhög, de ahol semmi baja nem lesz, csak elesett,az akkor is röhejes:)

2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Aj, pedig éppen akartam írni, hogy rossz téma. Amúgy én sem tudom, mert az, hogy aki beveri valamiét, hogy milyen szerencsétlen oké, de más miért nevet, mert az neki fáj?

Találkoztam olyannal is, aki a bottal járó nénit röhögte ki... Remélem ő is olyan lesz, aztán majd röhög magán.

2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 napietus ***** válasza:
65%
ja, legszebb öröm meg a káröröm, mert szívből jön és nincs benne irigység...
2011. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!