Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve nem tudom túltenni magam a fájdalmas csalódáson? Mit csináljak, mennyi idő kell még? 20L

Figyelt kérdés
Reméltem, hogy az idő begyógyítja a sebeket...de nem, még mindig rossz, elviselhetetlenül fáj a hiánya, nincs nap, hogy ne gondolnék rá, pedig nem tartjuk már a kapcsolatot. A történetünk a kérdés szempontjából nem lényeges,azt szeretném ha már elmúlna a fájdalom, ha nem sírva aludnék el, ha elfelejteném, mit csináljak még? Járok társaságba, de ott is csak arra gondolok, milyen jó lenne vele lenni...
2011. ápr. 3. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz tenni, ezen sajnos csak az idö segithet es ha igazan kibeszeled magadbol a dolgokat.


En Ferfi letemre 1,5 evig szenvedtem.

2011. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett, de a jó hír h azóta nem tudok szerelmes lenni, és a személyiségem is 180 fokos fordulatot vett. Kedves, megértő, kapcsolatorientált, ragaszkodó pasiból, egy érzéketlen, érzelemmentes, kötődésképtelen férfi lettem, és azóta is boldogan élem életem. Talán a csajoknál is működik ez... Sok sikert. :) 23F
2011. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerelmet olthat új szenvedély!
2011. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az idő segít ezen. Én egymás után kétszer is két-két évig szenvedtem. Aztán rájöttem, hogy az segít, ha találok egy olyan párt, aki minden csalódásról, múltról elvonja a figyelmem. Nem kell várni, inkább cselekedni.

20F

2011. ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ez is a nagy baj, hogy nem tudok beszélni róla:( Már akkor is sírhatnékom van, ha csak rágondolok, nem ha még el is kezdek róla beszélni...

23.11 én is ettől félek nagyon, pont tegnap este mikor kiírtam a kérdést és lefeküdtem aludni, még egy választ sem olvastam el, arra gondoltam, hogy itt vagyok 20 évesen és az életem mintha 180 fokos fordulatot venne, amit nem akarok, nem szeretnék olyan lenni mint te lettél, de érzem hogy rossz felé haladok:( Olyan mintha két énem lenne, a szokésos vidám, viccelődős, társasági, és az új, a szomorú, levert, megtört, érdektelen, közömbös, de ezt nem akarom!

2011. ápr. 4. 09:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, itt van az is, hogy másvalaki talán feledtetni tudná Őt, de nem hiszem hogy tudnék még szerelmes lenni, ennyire biztos hogy nem.
2011. ápr. 4. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell agonizálni. Találj olyan hobbit, ami eltereli a figyelmed. Én 1 éve szenvedek, most kezd jobb lenni, ugyanis táncolni kezdtem, edzőnk pedig elég keményen fog, most még keményebb lesz, mivel vbre szánja a csapatot. Az egyetem és az edzések mellett lassan se időm, se energiám a múlton merengeni. Önmagában az idő semmit sem tesz. Ahelyett, hogy folyton siránkoznál, inkább cselekedj.
2011. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg mással, és pikk pakk elmúlik az ex utáni vágy.
2011. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!