Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen megy elfogadnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen megy elfogadnom hogy a férfiak a nemüknél fogva a szerelemben valamilyen szinten uralkodnak a nő felett. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
Lehet hogy nagyon furcsán hangzik... De engem nagyon zavar az hogy a fiúk a szexben biológiai adottságaik miatt uralkodnak a nő felett, szinte elnyomják őt, a háttérbe szorítják... :( Egy másodhegedős válik belőle, de nem csak a szexben ám! A párkapcsolat többi jegyében is: a FIÚ szólítja le a lányt, hívja randevúra, kezdeményezi az első csókot, szexet, a fiú udvarol a lánynak stb... És a lánynak mi a feladata a jelküldözgetésen kívül? Fogadni ezt a sok dolgot és ennyi. :,( Várni a csodát... Hogy majd jön egy fiú, akinek alárendelteti magát valamilyen szinten és figyeli, miképpen végzi el a fiú a feladatait majd ágynak dönti őt... (Természetesen ha a lány is beleegyezik a dologba.) Nekem kell meghódíttatnom magam a fiúnak, nem pedig nekem kell őt... :,( Neki kell megkaparintania a "zsákmányt", kiválasztani a neki tetsző "árucikket" (azaz a nőt) és ha kedvére való a lány, akkor nyomul rá... :S Mint valami super marketben!! "Az a nő kell, megyek és megszerzem magamnak!" :,( Hát egy "zsákmány" lennék??? Egy "tárgy", egy "gyümölcs" aki ha elég szépen néz ki és ízletes, zamatos, akkor megkaparint??? Nem vagyok egy árucikk... :,( Engem ne válogasson senki se kedvére...
2011. ápr. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, én nem lennék képes kezdeményezni egy pasival szemben... én épp hogy szeretem ha a pasi az erősebb fél, az irányító, aki védelmet nyújt és támaszkodhatom rá, mert férfi és 'erősebb', és most nem csak fizikai erőre gondolok.

lehet fura, de nekem ez jön be:)

17L

2011. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

kívánságod számomra parancs.. nem foglak megválogatni magamnak:)

amúgy én pl pont az ellenkezője vagyok ennek a férfi dolognak amint fentebb írtál.. igen volt pár dolog amit írtál ami illik rám és megtettem, de sok dolog van ami a párom tesz meg "helyettem"..:D

ez van.. keresgélj egy olyan puhap.csű srácot mint én aki elnézi a párjának, hogy dominálni akar néha a kapcsolatban.:)

2011. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elnézést, de ezen nevetnem kell :)


Az állításaid talán igazak... voltak úgy 70-80 éve.

Mondd csak, mi állít meg abban, hogy leszólíts egy fiút? Vagy hogy kezdeményez a csókban/szexben/udvarlásban? :)


Nem kell ám árucikknek lenni, ha valakinek tetszel, nézzen csak meg, de nekem ne mondd, hogy még te sem néztél meg egy fiút sem :)

2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos:)

A valóságban, már ha szerelemről beszélünk a pasik sem vadásszák a nőket és elnyomni meg pláne nem szokták jó esetben.

De mivel ez a huszadik század ha úgy tartja kedved te is vadászhatsz nyugodtan, tizenévesen egy darabig nagyon jó játék ez akár fiú akár lány valaki, egy idő után elég uncsi.

2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tök független a biológiai adottságoktól. Eléggé általánosítás az, hogy 'a nő' meg 'a férfi'. Kb. az 50es évek óta nincs divatban ez a herceg-királylány felállás.Mindenki olyan partnert keres aki beindítja. Ha téged az, hogy vadászhatsz, nosza neki, csináld.

Minden kapcsolatban ezernyi lehetőség van, vannak domináns nők és szubmisszív férfiak. Nem törvényszerű hogy ki milyen szerepet kap, ha neked van igényed arra hogy erős, dominánsz legyél, ezek a partnerek fognak megtalálni. De még egy durván fétish jellegű kapcsolatban sincs elnyomottság, max játékból, tudni kell hol a határ. Lehet, hogy nemrég volt egy hülye pasid, aki így kezelt de ez nem általános se nem normális.

2011. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!