Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, és vszínű, hogy én is neki. De még csak most ismerkedünk, és még nem is lépett meg semmi. Ugyanakkor, van egy sulitársam, aki kb 1 éve szintén nagyon tetszett, de akkor ez ennyiben is maradt. Mostanában azt veszem észre, hogy folyton bámul, barátnőm szerint tetszem neki,és megint elkezdett nekem is tetszeni.

A problémám az, hogy nem merek a sulitársam felé nyitni, mert ha közben összejönnék a másik sráccal, akkor az olyan mintha csak szórakoztam volna vele, és nem szeretném megbántani. Viszont ha nyitnék felé, akkor lehet, vele jönnék össze elöbb, és akkor meg úgy tűnne mint ha a másik sráccal szórakoztam volna, és őt sem szeretném megbántani. Nem tudom, mit tegyek mindkét srác nagyon bejön, és egyiket sem szeretném megbántani.


2011. ápr. 5. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
válassz egy harmadikat.
2011. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18:57

Arra is meglenne a lehetőségem, de nekem ez a 2 srác nagyon tetszik. És a sulitársammal sem merek kezdeni, nekem nekem még egy harmadik (negyedik, ötödik...):S

2011. ápr. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!