Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne ez ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne ez ellen a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nevezhetjük úgy a dolgot,hogy ,,pasihiány".Tehát vágyom arra,hogy egy pasi átöleljen,simogasson és a többi.Tudni kell,hogy nem vagyok egy nagy pasizós típus,eddig 2 volt,egyik se komoly,és nagyon rövid ideig tartottak.

Na most itt az lenne a probléma,hogy nem tudom magam kontrolállni,elég egy érintés és már teljesen kész vagyok tőle,és ha már pl csókra kerülne a sor hatalmas erőfeszítés kell ahhoz,hogy ellenálljak neki.De ha már túl közel húz magához az illető(ami szerencsére még nem történt meg),hát akkor végképp nem tudok ellenállni(nem szexre gondolok,csak a csókra).

Lényeg az,hogy vannak erkölcseim,viszont félek,hogy valamikor ilyen helyzetbe kerülök majd és nem tudok megállni,nem akarok könnyűvérű lotyó lenni,de egyszerűen kívánom,nem tehetek róla. Az a baj,hogy egyre durvul a helyzet,ha mellettem ül egy számomra szimpatikus pasi legszívesebben ráugranék. Nem tudom,mit kezdjek ezzel a helyzettel és magammal.Tudni kell azt is,hogy kiskoromban nem kaptam elég szeretetet.Persze,a szüleim rengeteget vesződtek miattam szeretetből,de a sok munka és a testvéreim miatt nem marat idejük rám,többet törődtek az anyagiakkal mint velem.Persze teljes mértékben megértem őket,és nagyon hálás vagyok,tudom,hogy nem volt más választásuk,viszont a szeretethiány akkor is sok problémát vonz maga után bennem.

Voltatok már ilyen helyzetben?Mit tudtatok tenni?

14/L (Tudom,tudom,fiatal vagyok még,és ezt jól is tudom,ez is a másik ami miatt aggódom)


2011. júl. 14. 02:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a szörnyű fogalmazásért.
2011. júl. 14. 02:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,kérlek írjatok kort és nemet is.Az ócsárlást sem ellenzem,szerintem jogos ha rosszat gondoltok rólam. :S
2011. júl. 14. 02:31
 3/8 Inkog Nito ***** válasza:
Hát ez egy elég szar helyzet :( Az a baj hogy itt eléggé lefognak kurv@'zni téged,bár én nem tartalak annak,egyszerűen te ilyen vagy.Legegyszerűbb lenne keresned egy olyan srácot akivel boldog vagy akibe szerelmes vagy és ezzel talán hozzákötheted az érzést jobban mondva nem mindenkire "izgulsz" hanem csak egy emberre egyszerre.Olyan ember kell neked aki törődik veled,megölel ha az kell és nem valami bunkó paraszt,mert kihasználná hogy ilyen vagy.
2011. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Inkog Nito ***** válasza:
17/F mint láttam ezt is kéred szóval leírom
2011. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem szeretnék kapcsolatot,szerintem túl fiatal vagyok hozzá,egyenlőre még a tanulásra koncentrálnék egy jó ideig,semmiféle kötöttséget nem szeretnék.

Lehet,hogy annak fognak tartani,de úgy érzem nem tehetek arról,hogy ez van velem,ráadást legalább tenni is próbálok ellene... Bár még nem történt meg szerencsére,hogy ,,letámadtak" volna,vagy én valakit,de érzem,hogy már nem bírom sokáig.Ahogy ismerem magam,biztos nem ellenkeznék túlságosan ha bepróbálkozna valaki aki esetleg szimpatikus nekem,viszont később biztos,hogy megbánnám,és talán az illetőt is megbántanám,le is járatnám magamat,amit szintén nagyon nem szeretnék.

Köszi a választ!

2011. júl. 14. 02:39
 6/8 Inkog Nito ***** válasza:
Fúh hát akkor eléggé nehéz a helyzet :( Minden erőddel próbálj ellenálni,mondjuk az viszont példás hogy 1.fiatalnak tartod magad egy kapcsolathoz (hozzáteszem én magamat 17 évesen mindmáig annak gondolom pedig eddig 2 hosszú kapcsolatom volt legalább is az én korosztályomból)2.hogy a tanulásra koncetrálsz.Akaraterő kelleni fog de ha megpróbálkozol vele és komolyan gondolod,sikerülni fog ellenálni :)
2011. júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát,nagyon remélem,bár kételkedek benne. :S Nem vagyok az a tipikus,akinek a végtelenbe nyúló akaratereje van.
2011. júl. 14. 02:51
 8/8 anonim ***** válasza:
TE lány, szerintem ezzel semmi baj sincs. én is ilyen vagyok. Nekem is nagyon nagy szeretet hiányom van, és ha közel van hozzám egy lány, én is legszívesebben átölelném, és csak ölelném, és fognám a kezét. Te nagyon vigyázz magadra, és az emberi értékeidre, csupán holmi vágyakozásból ne add oda magad ilyen téren is bárkinek. 18F
2011. júl. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!