Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Benne lennél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Benne lennél egy közös maszturbálásba a legjobb barátnőddel?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb barátnőmmel felvetettük ma és azt mondtuk hogy lehet hogy megcsináljuk a hétvégén! :D Azaz levennénk a bugyink és maszturbálnánk a másik előtt! :D Szerintem nagyon jó élmény lenne, egy örök kellemes emlék, annak is szánjuk. :)


Egyébként mindketten 18L vagyunk.


2011. ápr. 5. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Idióták...
2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elküldeném a barátnőmet valamerre, ha ilyennel állna elő...elképzelni se tudom mi a jó ebben...
2011. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
vegyétek is fel és tegyétek is fel valahova:O:D
2011. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy kanos 70éves kecske írta aki az esetleges "Igen" válaszokra szerez magának szexuális örömöt :D
2011. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lányok ha tényleg lányok vagytok akkor vegyétek egymást fel videora és várom szeretettel privát e-mailbe a videot vagy fényképeket :D
2011. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

"Örök, kellemes emlék"


Nem tudom gyerekek. Nekem az örök kellemes emlékről mondjuk az első csók, az első szerelem, az egymásra találás a barátnőmmel, egy nagy összeveszés utáni kibékülés jut eszembe, nem pedig egy közös maszturbáció.


De, változnak az idők.

2011. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ebben semmi kivetni való. :S Csajos hülyülés, semmi több. Más lányok meg csókolóznak egymással, pusztán a poén kedvéért. :) Mi is csak ezért tennénk meg! :D
2011. ápr. 5. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Mondtam: akkor szerezz nekem is kellemes emléket ^^
2011. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

"Más lányok meg csókolóznak egymással, pusztán a poén kedvéért. :)"


Más fiuk pedig seggberakják egymást pusztán a poén kedvéért. Tuti vmi elkényeztetett újgazdag hülyegyerekek vagytok...

2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!