Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hisztek" a gyerekszerelmekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hisztek" a gyerekszerelmekben?

Figyelt kérdés
:)
2011. ápr. 6. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahha :)
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évig tartott.
2011. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tényleg van ilyen ,és a gyerekek is tudnak úgy szeretni,mint a felnőttek. De miért ítélik el egyesek ha tizenéves korban (most nem 16,17,18,19-re gondoljatok) járnak a gyerekek? Szerintem olyan aranyosak.:)
2011. ápr. 6. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleve magában a szerelemben nem nagyon hittem, illetve hát, most se, de most mkár egy kicsit kezdek benne hinni. a tini szerelemben meg is-is (bárcsak valóra válna az álmom kategória...)
2011. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy gyerek nem tud úgy szeretni mint egy felnőtt, a gyerekszerelem más,és ezt 20 évesen értettem meg mikor igazából szerelmes lettem a már férjembe,persze óvodáskorom óta voltak akikbe "szerelmes voltam" meg tetszettek,legalább 15be szerelmes voltam,de úgyhogy jaj nem bírom nélküle,de most látom csak igazán az igazi felnőtt szerelemhez képest az semmi volt
2011. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!