Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet infókat szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet infókat szerezni egy ismeretlenről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég hülye helyzetben vagyok, 30 éves létemre... tömegközlekedésen szinte naponta együtt utazom egy pasival, aki nagyon birizgálja a fantáziám... tudom hol száll fel és le, és annyit sikerült látnom, hogy egy nagy irodaházban dolgozik, ahol kb. 30 cég van. SEMMIT nem tudok róla. Kerestem faceboookon, iwiwen, de név nélkül meléggé meg vagyok lőve... persze tudom, legegyszerűbb az lenne, ha leszólítanám, de ahhoz sajna gyáva vagyok... előtte jó lenne megtudni, hogy kapcsolatban él-e, stb. Van valami tippetek, hogy hogyan lehetne kideríteni róla valamit? Követni nem szeretném, egyrészt mert idáig azért nem szeretnék eljutni, másrészt meg mivel napi szinten látjuk egymást, úgyis észrevenne...


Tudom, hülye helyzet, de segítsetek légyszi, mit tehetnék? :)


30/N


2011. ápr. 7. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit tudunk, hogy férfi, kb. x éves, és hogy 30 cég közül az egyiknél dolgozik. Asszem iwiw-en tudsz úgy keresni, hogy beírod a nemét, korra egy tól-ig intervallumot, és a munkahelyét. Gyűtsd ki az összes céget az irodaházból és a keresőbe nézd meg mindegyikre egyenként. Jobbat nem tudok :)
2011. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ha magánnyomozót nem akarsz...


A facebookon nehéz megtalálni az biztos.

Az iwiw már jó arra és miníg megtalálom akit keresek.Na jó nem mindíg :)

Ha tudod hogy hól lakik akkor és ismered az arcát meg mondjuk az életkorát kb akkor már meg tudod találni.Ha fennt van.

Ha nincs akkor pehhed van és marad az hogy követed :D

2011. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az összes cégre rákerestem már... még az ott dolgozók ismerőseit is megnéztem... (sok időm van, mi?) :)

Sajnos semmi eredmény, magánnyomozóra meg nincs lóvém... még annyit tudok, hogy dohányzik, de hát ez sem sokat segít rajtam :) Órákat csüngtem az iwiwen, és eddig semmi... :( Pedig megéri a fáradozást :))

2011. ápr. 7. 11:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen megőrjít, hogy semmit, de SEMMIT nem tudok róla... az oké, hogy hol száll fel és le a busznál, de a buszhoz metróval jön valahonnan, az is lehet, hogy nem is pesti... így meg még nehezebb keresni iwiwen... minden próbálkozásom zsákutca eddig :(
2011. ápr. 7. 11:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor dumáld meg egy barátnőddel, hogy ő menjen oda hozzá valamilyen ürüggyel. Neki nincs vesztenivalója. Közvéleménykutatás vagy mittomén.
2011. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kb 16 évesen csináltam ezt, de egy próbát megér! Amugy az előttem lévő tipp, az tényleg jó!

A telefonoddal fényképezz le egy olyan szöveget, hogy "megadod a számod"?

Aztán mikor utaztok, küld át neki bluetooth-on, és nézz rá, jelezve ezzel, hogy te voltál. Nos, hozzáteszem, nem mindenkinek van bekapcsolva a bluetooth állandóan...

2011. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de ez a 'nyomozós' ötlet szerintem nem a legszerencsésebb.

Ha mondjuk egy barátnőd menne oda hozzá a közvélemény kutatásos ürüggyel,és olyan szerencsétek lenne, hogy válaszolna is...akkor mi lenne?Megtudnád mondjuk,hogy 32 éves,budapesti,nőtlen és van egy kutyája,esetleg a szakmáját.Ennél személyesebbet már feltűnő lenne kérdezni,és valószínűleg nem is válaszolna egy idegennek.Ha meg is találnád ilyen adatok alapján iwiwen (ha egyáltalán fenn van)ínál neki,ő válaszolna.De elég furcsa lenne,hogy nem tudsz róla semmit,csak a buszon láttad és mégis megtaláltad iwiwen.Ha van egy kis esze rájönne, hogy 'nyomoztál' utána,és szerintem ezt a pasik nem szeretik.


Inkább próbáld meg felkelteni a figyelmét,hátha pár alkalom után leszólít.Ha te nem mersz hozzá odamenni (én se mernék),nincs más esélyed.Mosolyogj,ülj le mellé,állj a közelébe.Ezek is elég feltűnő próbálkozások,de ha ennyire tetszik, meg kell próbálnod.Ha nem jön össze végül, egy próbát azért megér.

2011. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba az egeszet...Ha 30 evesen keptelen vagy kontaktust letesiteni azzal aki felkeltette az erdeklodesed, akkor nyilvanvaloan alkalmatlan vagy egy felnott kapcsolatra...Ulj be a tv ele es nezz meg egy csopogos romantikus vigjatekot, azzal elboldogulsz.
2011. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet h nem jó ötlet de: mi lenne ha leszállnál ahol ő, és bemennél ahhoz a céghez ahová ő is bemegy. Majd a portánál megkérdezed hogy nem ismeri e azt az embert aki az előbb bement persze ehhez az kell h olyankor menj be amikor nem 10en huszan mennek be..De ha kideríted h ki az h fogod megszólitani vagy lépni vlmit? 22f
2011. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 10:25-ös! Nem gondolom, hogy alkalmatlan lennék felnőtt kapcsolatra, de azzal én is tisztában vagyok, hogy most gyerekesen viselkedem. Azonban az önbizalmat nem lehet csak úgy "előállítani" az emberben, éppen ezért nem merem megszólítani, és kész. Nem hiszem, hogy emiatt el kellene ítélned.


A többieknek köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok valamit kideríteni róla, de a "nyomozós" dolgot semmiképp sem választom, nem akarom, hogy esetleg majd kiderüljön :) Ha végképp nem tudok mást kitalálni, marad a jó öreg "van tüzed?", ami persze tök ciki szerintem, de lehet, hogy nem marad más... hihetetlen, hogy ennyire meg tudja mozgatni a fantáziám egy idegen :)

2011. ápr. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!